Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: ce4you.cz

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

posledni dobou me desne vytaci, ze nefunguje zadavani ve formatu "ce4you.cz" ale jen "WWW.ce4you.cz", jestli si dobre vzpominam, tak kdysi fungoval i ten format bez www. Neslo by to zas obnovit? Nesnasim ty tri pismenka navic (
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ja osobne tuknu na "domecek" a nejaky pismenka me je abso sumak.
    ... jestli te to tak frustruje, tak te skutecne lituju. Kdyby ce4yuo.cz byly tve oblibene stranky, dost by ti to usnadnilo praci s vypisovanim :-).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nebude jednodušší si uložit si požadovanou adresu do záložek? Tedy pokud už nemáš nastaveno ce4you jako domovskou stránku. BTW. a pokud jsi na PDA, tak bude lepší používat mobile.ce4you.cz

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Na PC, ntb i PDA zalozku mam, lec nechodim sem jen z tehle stroju, Vcera jsem se nastval, bo sem lezel u ntb a nechtelo se mi smatrat po touchpadu....
    Ale co se tyce toho formatu, je to jisty standard - stejne jako, ze ilustracni fotka nebude 2MB. Zkuste si to na jinych serverech, uvidite, ze to pujde i bez toho www (coz uz je imho takovy prezitek)
    Spis se divim, ze drive (imho tak pred pul rokem) to slo a ted to jde. Spis jen vznasim pripominku, jak ce4you zlepsit

Registrace
    Nov 2007

no...mam takovej pocit, ze kdyz zacnes psat treba jen "ce4...", tak ti www.ce4you.cz vyjede jako navrhovana moznost.

Vyzkouseno v ie i ve firefoxu

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    no...mam takovej pocit, ze kdyz zacnes psat treba jen "ce4...", tak ti www.ce4you.cz vyjede jako navrhovana moznost.

Vyzkouseno v ie i ve firefoxu
    A taky neni proble si at zastupce na plochu a priradit mu klavesovou zkratku

EDIT: Sorry za druhy prispevek, dal jsem citovat misto Edit ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od hrtak
    Na PC, ntb i PDA zalozku mam, lec nechodim sem jen z tehle stroju, Vcera jsem se nastval, bo sem lezel u ntb a nechtelo se mi smatrat po touchpadu....
    Ale co se tyce toho formatu, je to jisty standard - stejne jako, ze ilustracni fotka nebude 2MB. Zkuste si to na jinych serverech, uvidite, ze to pujde i bez toho www (coz uz je imho takovy prezitek)
    Spis se divim, ze drive (imho tak pred pul rokem) to slo a ted to jde. Spis jen vznasim pripominku, jak ce4you zlepsit
    copy that pod to bych se podepsal..jsem presne takovy a dost me tyhle zakladni veci vytacej pokud nefungujou

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ve Firefoxu to funguje bez problemu bez zadani www stale. V IE ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Taky standardem je klavesova zkratka: CTRL+O

Podobná témata

1. CE4YOU
    Od Antonsiu v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-03-2006, 20:26
  2. CE4YOU a RSS