Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Na co pamatovat před nákupem?

Akir (47)|11.11.2005 23:16
Ahoj,
k Vánocům si chci pořídit Acer n50P. Je to můj první :) proto se chci zeptat vás, zkušených...
..na co pamatovat před/při nákupu? Co si přikoupit? Co "chybí" v základním balení a co budu "určitě" postrádat? Nějaký doporučená inetová prodejna , s kterou máte dobré zkušenosti?
Prostě pár dobrých rad pro "začátečníka" ;)
Díky všem.
Karm (365)|12.11.2005 06:55
No jako první bych asi přikoupil ochranou fólii na displej,a nějaké pouzdro ,to by mělo aspoň jako takový základ stačit...Pak záleží na tobě co ještě uživíš,třeba paměťovou kartu na uchování nějakých těch mp3 a filmů,sluchátka,autonabíječku.....to už bude záležet na tobě co uznáš za vhodné,ale fólii a pouzdro bych koupil co nejdřív.
Endrju (37)|12.11.2005 09:17
Jeste bych doplnil, ze ta folie by mela byt aspon trochu kvalitnni a ne nejake za petku. mel jsem od Brando matnou i lesklou a obe jsou super. Tu lesklou ted mam asi 4. mesic a porad je jak nova jen tam mam 2-3 skrtance ale toho si ani nevsimnes
Akir (47)|12.11.2005 20:08
[QUOTE="Endrju"] ...kvalitnni a ne nejake za petku. mel jsem od Brando matnou i lesklou a obe jsou super... [/QUOTE]

Fajn, kvalitní. Ale jak to poznám? Podle ceny? A jaký je rozdíl při používání lesklé/matné folie? Není to jedno?
Nějaké konkretní doporučení na netový obchod?
Díky.
Akir (47)|12.11.2005 20:11
[QUOTE="Karm"]...ale fólii a pouzdro bych koupil co nejdřív.[/QUOTE]

Proč je ta folie tak důležitá? Mám-li pouzdro, mám přece displej chráněný, ne?
..pouzdro, no jo ale jaké? Nějaké praktické doporučení. Mobil nosím v pouzdře naležato na opasku...
Díky.
Karm (365)|12.11.2005 20:20
No je důležitá proto,aby se displej nepoškrábal při ježdění stylusem,kdž se ti na něj dostane nějaká hrubší nečistota.
No pouzdro bych třeba doporučil Brando MetalCase např TADY.Mám ho a můžu jen doporučit.Perfektně sedí,a dobře chrání(2 pády na betonový chodník z výšky tak cca metr(od té doby ho raši nosím zasunutý v kapse :D ).Pouzdro se podřelo ale PDA bez újmy.