Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: IPAQ 3715 - GPS I-TEC - TOMTOM

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdravim, mam IPAQ 3715 navigace I-TEC BT339 a Tomtom 5. Prvni problem je s navigaci, z pocatku jsem si toho nevsiml a tak si to neuvedomuji, ale pokud pustim navigaci po delsi dobe, tak samotne nacteni satelitu trva pres 3 minuty a dele(nalezne nejake satelity, ale trva dlouho nez urci pozici - GPS INFO ukazuje pouze cervenym rameckem signal satelitu az po nejake dobe zmodra a vse je v poradku), po opakovanem restartu navigace vse netrva ani 5s. Take soucasto baleni byla externi antena, bohuzel jsem nenasel nic, kam ji na GPS zapojit, k cemu tedy slouzi.

Dalsi problem mam ted s Tomtom, program se sam ukoncuje a nevim proc, vse zacne funovat jako obvykle, ale pote se sam ukonci a kdyz chci spusti aplikaci znovu, tak ve spodni liste se posune ikona Tomtom o jedno misto, jako by zde jiz neco bezelo (ikona se stale posouva s kazdym novym spustenim), dnes jsem zjistil, ze jakmile se sparuje navigace a Ipaq, nalezne se pozice, tak to spadne, ale parkrat se mi povedlo, ze navigace bezela, i kdyz jenom tak 2 minuty. Program navigator 4 funguje bez problemu, i kdyz sem tam mam problem s pameti. Diky za rady na oba dotazy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Řešení problému s TomTom zde - rozdíl verze 5.0 - 5.1

Podobná témata

1. Problémy s iPAQ 3715
    Od jixjox v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 14-01-2006, 05:16
  2. Ipaq 3715 iexplorer
    Od mch810 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-10-2005, 22:14
  3. IPAQ 3715 - GPS I-TEC
    Od mch810 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-10-2005, 21:34
  4. Koupit HP iPAQ h5550 nebo iPAQ 3715???
    Od TheMelin v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 01-09-2004, 16:04