Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 173

Téma: Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Upgradu ovladace? V IW9 neni treba upgradovat zadny ovladac...
    Jedná se o ovladač pro IR komunikaci s klávesnicí
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Milan Barot
    Po nainstalování IR klavesnice universal wirelles kyeboard a IW 9.0 na iPaq hx4700 nelze vůbec psát (klávesnice nereaguje), po upgradu ovladače píše, ale znaky, které neodpovídají rozložení na klávesnici. Co s tím?
    Podíváme se na to, klávesnici bychom měli mít k zapůjčení během pár dnů. Děkujeme za trpělivost.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Ahoj,
    nevim, jestli se muj problem tyka primo lokalizace, nebo systemu, takze me prosim pripadne omluvte.

Mam FSC LOOX 420 s lokalizaci Interwrite Pro 8.4. Problem spociva v ukladani dokumentu pocket wordu jako normalniho wordu. Kdyz to na PDA udelam, misto pismenek s diakritikou mam ctverecky. To same se mi stane pokud necham pocket word dokument prevest pres AS pri kopirovani. Jediny zpusob, jak dostat z PDA na PC hacky a carky je prekopirovat do PC pocket word dokument bez konverze a otevrit ho az tam. V PDA mam nakopirovane fonty z PC, takze tady by snad chyba byt nemela.
    Je to chyba lokalizace, a pokud ano, je to v nove verzi opraveno? A pokud chyba neni v lokalizaci, muze mi nekdo poradit jak problem odstranit?

Diky moc.

BTW: V me verzi lokalizace je jedna usmevna chybicka v prekladu popisek Widcomm BT driveru. Signal je bud prilis silny (too strong), prilis slaby (too weak) a nebo JEN VPRAVO (just right) Neni to zadna katastrofa, ale zajimalo by me, zda je to v nove verzi opraveno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Doporucuji prejit na verzi IW 8.6 (pro vas je to zdarma)
    2. Jiz delsi dobu neni nutne konvertovat wordovske dokumenty do Pocket verze a zpatky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od MuaDib
    BTW: V me verzi lokalizace je jedna usmevna chybicka v prekladu popisek Widcomm BT driveru. Signal je bud prilis silny (too strong), prilis slaby (too weak) a nebo JEN VPRAVO (just right) Neni to zadna katastrofa, ale zajimalo by me, zda je to v nove verzi opraveno.
    Ve verzi 8.6 je to opravené.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem vyzkoušel HW klávesnici Palm One IR s Looxem 720 a IW 9.0 a výsledky jsou tyto:
    Klávesnice píše všechny znaky tak jak má, není potřeba instalovat jakékoliv jiné ovladače, kromě ovladačů dodávaných výrobcem ke klávesnici.
    Opět jako v předchozích verzích nefunguje grafické ALT.
    Opět jako v předchozích verzích nefunguje klávesové přepínání mezi klávesnicemi.

Toť vše.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Můžete mi napsat jakou máte verzi ovladače pro IR klávesnici? Na webu výrobce jsou dvě různé verze. Díky moc. Já stále s tím zápasím, takže by to pomohlo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Problém při ukládání dokumentů v PDA vzniká tím, že systém ukládá v některých formátech primárně a striktně pouze do kódové stránky 1250 (http://www.microsoft.com/globaldev/reference/sbcs/1250.mspx), která nezná například písmeno "ř" a potom nastane problém, kdy se zobrazují "paznaky" - rozsypaný čaj.
    V minulosti jsme zaznamenali u určitého buildu OS od MS napravení tohoto stavu, kdy při ukládání dokumentu nebyla v systému pevně stanovena codepage, ale respektovalo se tzv. "místní nastavení". V následném buildu se ale stav věcí vrátil zpět. Pro zajímavost se podívám do WM5 jak je tato věc ošetřena.
    Obecně doporučujeme ukládání do formátu "txt" pokud není třeba dokument formátovat.
    Pokud si přenesete dokument ve formátu "doc" z PC do PDA tak by to mělo být v pořádku, "struktura" dokumentu již byla vytvořena uložením dokumentu v PC.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    Tak jsem vyzkoušel HW klávesnici Palm One IR s Looxem 720 a IW 9.0 a výsledky jsou tyto:
    Klávesnice píše všechny znaky tak jak má, není potřeba instalovat jakékoliv jiné ovladače, kromě ovladačů dodávaných výrobcem ke klávesnici.
    Opět jako v předchozích verzích nefunguje grafické ALT.
    Opět jako v předchozích verzích nefunguje klávesové přepínání mezi klávesnicemi.

Toť vše.
    Díky za poznatky, jak jsem psal dříve na tyto problémy se podíváme, ještě jednou prosíme o trpělivost, jsme teď zavaleni požadavky ze všech stran.
    Pokud budete mít další poznatky tak je prosím publikujte zde, děkuji.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

jak se tak divam, tak nic moc noveho, co takhle lepsi rozpoznavaci SW psaneho textu?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

...a co rovnou rozpoznávání mluveného slova? Že bych jen diktoval "sekretářce" - když je PDA digitální asistentka.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Milan Barot
    Po nainstalování IR klavesnice universal wirelles kyeboard a IW 9.0 na iPaq hx4700 nelze vůbec psát (klávesnice nereaguje), po upgradu ovladače píše, ale znaky, které neodpovídají rozložení na klávesnici. Co s tím?
    Takže jsem to rozchodil. Stačí nahrát ovladač přímo od PalmOne z této adresy: http://www.palm.com/us/support/downloads/universal_wireless_keyboard.html#pocketpc
    Ten, co byl na CD je nepoužitelný.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Yankee.106
    Nedá mi to, ale na webu máte pro LOOXe 720 verzi, ale v OS je WM5? Vy máte LOOXe 720 s WM5? Nebo snad máte nějaký záhadný upgrade na WM5? Bude mi tato vaše verze IW chodit i s W2k3SE?
    Třeba u Sunnysoftu vi neco co mi Looxaci nevime. Treba je to prekvapeni a nakonec WM 5.0 pro LOOXe budou :-). Vivat SUNNYSOFT

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Dobrý den,
    co se týče externích klávesnic a IW 9 sledujte speciální vlákno:http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10764
    Příspěvky k této problematice směřujte prosím přímo tam.
    Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od cubas
    jak se tak divam, tak nic moc noveho, co takhle lepsi rozpoznavaci SW psaneho textu?
    Definujte: " lepsi rozpoznavaci SW psaneho textu", co si pod tím máme představit?

Strana 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-09-2006, 17:09
  2. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 05-06-2006, 12:52
  3. Nová verze Sunnysoft InterWrite 8.6 Pro
    Od Pavel Koza v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 28-03-2006, 13:32
  4. lokalizace Sunnysoft InterWrite + iPAQ 3970