Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Špatně nahrávající mikrofon u 3630

Guest

Mám IPAQ 3630 a doteď mi fungoval mikrofon na nahrávání bezvadně , avšak když ho nyní zapnu nahraje se zvuk s výrazným chrčením .Nemohl by mi někdo poradit jak to odstranit nebo kde to nechat opravit . Mechanicky poškozen nebyl tak nevím díky za odpověď . JM
    (3630+Me45)
    Odpovídat lze po přihlášení

Guest

[:sarcastic:]
    taky sem mel s tim problemy.. ted asi nastvu fujitsu a siemens ale ten reprak je skoro na hovno! ( teda strasne citlivej a nahravani pres danou utilitu nedoporucuju) ale ted k vasi otazce vas problem castecne muzu vyresit nastaveni v vstupu a pak dat moznosti pak uz nastavujete podle libosti [] ale neni to zadna slava bud to nahrajete kvalitne, ale zas malo, nebo nekvalitne a hodne :O) osobne bych dal 11025HZ, 8bit, stereo - ale zalezi na vas..
    pokud se to zlepsi (melo by) ale porad vas popadal pocit sumu (jakoze asi bude) tak doporucuju stahnout utilitu ( je placena takze jen demo ) napriklad mnou testovany RESCO AUDIO RECORDER..
    pak uz s snad poradite []
    kdyztak napisete jak ste dopadl

:::LOCHi:::

http://lochi.webpark.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Omnia 2 - špatně flasnutá
    Od Red Devil_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 06-09-2011, 05:13
  2. Oprava mrtvolek po špatné FLASH, popis vývodů EXTENSION konektoru IPAQu 3630.
    Od Albedo_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2007, 21:06
  3. Mikrofon
    Od st.tom_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-04-2004, 20:23
  4. mikrofon
    Od strojvudce v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-12-2003, 14:34