Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Agile Messenger a uprava notifikatoru

Miloš Strouhal (3997)|8.11.2005 21:14
Netusite nekdo jak v registrech nastavit aby Agile pri zapnute notifikaci prichozi zpravy pouze vydal zvuk, aniz by zobrazil upozorneni na novou zpravu? Jelikoz mi Agile pri zapnute notifikaci tuhne, mam v cihle WM5, notifikaci jsem vypnul, a uz je to zcela stabilni. Ovsem chtel bych alespon to zvukove upozorneni, jelikoz momentalne nepoznam, kdyz mi prijde nova zprava. Mam zjisteno ze to tuhne prave pri zobrazovani notifikace na Today, chtel bych tedy jen ten samotny zvuk ohlasujici prichod nove zpravy.. Diky
beecher (9270)|8.11.2005 23:09
Agile si nastavis v nastaveni zvuku, je to jedna polozka z toho vyberu stejne jako prichozi e-mail.
Miloš Strouhal (3997)|8.11.2005 23:19
A uz jsi to nekdy alespon zkousel nastavit ceho tim dosahnes? Niceho. Pouze si nastavis zvuk, ci vibrace, a zda se ti to notifikuje zpravou pres cely displej, a nebo ne, ale i v tomto pripade se ti to notifikuje v horni liste hned vedle hlasitosti a urovne signalu, tak jako neprectena sms ci slaba baterka. A problem je, ze i v tomto pripade to vytuhne. Takze tudy cesta nevede.. :no: Potrebuji aby se to nezobrazovalo pomoci nejakeho zasahu v registrech ani v te horni liste, aby dochazelo pouze ke zvukovemu upozorneni. Pouze zvukovemu, zadnemu jinemu! ;)
beecher (9270)|8.11.2005 23:51
No, ja jsem to mel nastavene tak, ze se mi prave zobrazovala pouze ta ikona nahore a byl klid (sem tam velmi zridka kdy to padlo i kdyz to bylo nastavene defaultne), ale jak jsem jiz tady nekde psal, Agile ma celkove na Phone Edition problem, s kterym ani uplne vypnuti notifikaci nic neudela. Mozna bych zkusil jeste vyhodit today plug-in.
Ale co je ted verze 4.04 programu IM+ od Shape Services, tak mam v nem zapnute zvuky, notifikace a je to stabilni, az to hezky neni. Ostatne jsem ti prechod na nej uz doporucoval vcera. Agile hrave strci do kapsy... ;) :yes:
Miloš Strouhal (3997)|9.11.2005 00:04
Today plugin jsem nikdy u Agilu nepouzival, vzhledem k jeho neustalemu mizeni a zobrazovani pod jakymkoliv operacnim systemem. :no: Jinak jak jsem psal, pokud vypnu notifikaci zcela, je Agile naprosto bezproblemovy, nedela absolutne zadnou neplechu. Ale jakmile ji opet zapnu, tak ... :no:
code (174)|22.11.2005 11:04
Jde u Agile nejakym zpusobem kopirovat text z prichozi zpravy???
Miloš Strouhal (3997)|22.11.2005 11:15
ne
eidr82 (18)|6.11.2006 16:39
zdravim, ja jsem tento problem vyresila vypnutim notifikatoru, kompletne, a nove zpravy mi na Today zobrazuje Program Launcher, ver. 1.1 (2004), vcetne online kontaktu.
stehan (114)|26.11.2006 15:18
prosim ta mozes mi povedat ktory program launcher 1.1 mas na mysli? popripade link na homepage? dakujem