Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 230

Téma: Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Poslední dobou se zdá, že v oblasti Pocket PC zařízení existuje jen jediný výrobce - společnost HTC. Zatím poslední model, který se mi dostal do ruky, nese kódové označení HTC Wizard. Seznam vlastností, které nabízí, je skutečně úctyhodný. Hlavním lákadlem jsou špičkové možnosti komunikace, kde kromě obvyklejších modulů najdeme i EDGE, a pak i vysouvací klávesnice, ale lákadel je tam ještě mnohem víc.

Přečtěte si celé preview.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Jen jednu vec. iPAQ6340 ma procesor TI OMAP1510 taktovany na 168MHz,ale VARIO ma uplne jiny procesor OMAP850 s uplne jinou architekturou (takze o nedostatek vykonu bych se nebal) taktovany na 200MHz...
    P.S. Vubec nechapu proc vsichni posuzuji vykon zarizeni jenom podle MHz procesoru....
    Jink cena Sunnysoftu je dost dobra...Na www.expansys.cz stoji vic nez 600Euro !

Registrace
    Aug 2000

OK, stydim se ops: za poznamku o procesoru, ale o vykon se bojte Pustil jsem si blby MIDI vyzvaneni a system se vyrazne zpomalil tak, ze to bylo patrne na prvni pohled... Nerikam, ze se na tom neda pracovat, ale omezeni to proste prinasi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No tak to je docela skoda.. :? A jeste vice mne mne zaskocila ta regulace podsviceni, jelikoz co clovek usetri na procesoru, projede v podsviceni, jelikoz doma a v praci na nabijecce vazne nebudu chtit svitit na minimum, a zaroven po kazdem pripojeni na sit clovek asi nebude ochoten regulovat uroven podsviceni.. Takze si nastavi nejakou stalou hodnotu, a tu bude mit trvale pro oba rezimy. A ta hodnota asi nebude ta nejnizsi, ze?.. :? Je tam alespon cidlo pro podsviceni hardware klavesky jako u Universala? Aby to nesvitilo stale, kdykoliv clovek behem dne pouzije klavesku.. To by byla take docela "muska"..

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Je tam alespon cidlo pro podsviceni hardware klavesky jako u Universala? Aby to nesvitilo stale, kdykoliv clovek behem dne pouzije klavesku.. To by byla take docela "muska"..
    Nejsem si tim jisty na 100%, ale prislo mi, ze klavesnice sviti porad (respektive se rozsviti za vsech svetelnych podminek). Ani na webu imate nic nepisou o tom, ze by tam mel byt nejaky senzor.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Na webu Sunnysoft mají u Wizarda dodání do 7 dní, dá se tomu věřit. Nebo budu čekat déle?

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Konečne !!!! Na tento model od HTC som už dlho čakal. Cena ma dosť prekvapuje myslel som tak 16900 CZ bez DPH. Už sa neviem dočkať rozsiahlejšej recenzie. Dúfam, že bude čoskoro. Pravdepodobne mi bude stačiť aj CZ lokalizácie nakolko na SVK to bude o 10 rokov :-( alebo vie niekto inak ako ja ? :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

no konecne! uz jsem se obaval, ze se letos nedockam. jen se mi nechce cekat cely tyden (pokud tomu lze vubec verit), kdyz uz je na dosah. je to silene, ani skvely mda compact mi nevydrzi dele nez 9 mesicu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

no komunikacne to vypada zajimave, ale mam obavu, ze ten procak by mi chybel. Celkem se tesim na nejake dalsi zarizeni , ktere bude komunikovat podobne a zaroven bude mit aspon neco poradneho

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Je tam alespon cidlo pro podsviceni hardware klavesky jako u Universala? Aby to nesvitilo stale, kdykoliv clovek behem dne pouzije klavesku.. To by byla take docela "muska"..
    Nejsem si tim jisty na 100%, ale prislo mi, ze klavesnice sviti porad (respektive se rozsviti za vsech svetelnych podminek). Ani na webu imate nic nepisou o tom, ze by tam mel byt nejaky senzor.
    neni to jako u MDA3, kde se daji rezimy podsviceni klavesnice nastavit v settings?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

A nevite jak se k flashovani zarizeni stavi Sunnysoft? Maji jiny pristup jak T-mobile?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od sep
    neni to jako u MDA3, kde se daji rezimy podsviceni klavesnice nastavit v settings?
    Nevidel jsem (coz ale nevylucuje moznost, ze jsem to prehledl. Fakt na to vsechno bylo malo casu, vic se dozvite v recenzi. Sorry...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Tato masina ma jednu obrovsku vyhodu - ze svojim prichodom zrazi ceny MDAc :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

A jak to zkušení znalci procesorů tipují na běh navigací?
    Naposledy jsem si hrál s MDA II a PocketKiM tam běhal, ale přišlo mi že TomTom nestíhá. Pokud by se dalo spolehnout, že navigovat s BT GPS tahle mašina zvládne, mé několikaměsíční čekání na mé první, opravdu mé, PDA s PPC by bylo u konce.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od stary_pes
    Tato masina ma jednu obrovsku vyhodu - ze svojim prichodom zrazi ceny MDAc :-)
    myslis,ze srazi? je to uplne jiny zarizeni ... mozna i pro jinou cilovou skupinu a vzajemne si nekonkurujou ... cena 16 a 10,5 je nekde jinde...

osobne nechci,aby kazdy mel MDAc :-))))

Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce