Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 230

Téma: Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nefunkcni aplikace nejake jsou,ale poskladat se to dalo, ty dulezite uz na WM5 behaji,horsi - dokonce ale UPLNE nejhorsi je ze ten procesor zdaleka nestiha :-( Opravdu je to jen na telefonovani .... maximalne na cteni , ale jako PDA je to prakticky k nicemu . Dokonce ani k tomu telefonovani to neni prilis vhodne , nez se mi zobrazi seznam ... nez mi to vyhleda kontakt ... to by se clovek po.... :-( Takze odkladam do pryc a cekam na Atom :-))

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Losos
    dokonce ale UPLNE nejhorsi je ze ten procesor zdaleka nestiha :-( Opravdu je to jen na telefonovani .... maximalne na cteni , ale jako PDA je to prakticky k nicemu . Dokonce ani k tomu telefonovani to neni prilis vhodne , nez se mi zobrazi seznam ... nez mi to vyhleda kontakt ... to by se clovek po....
    To je to tak kriticky? Beres mi idealy
    Kolik mas cca.polozek v adresari, ze ti to pomalu hleda?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Moc ne ... neco okolo 500 ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

ono to neni ani tolik ve vyhledani , ale v zobrazovani aplikace , ... to je dost priserny skoro u vseho mdac neni zadny rychlik , ale oproti variu je to dost blesk ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Losos
    Nefunkcni aplikace nejake jsou,ale poskladat se to dalo, ty dulezite uz na WM5 behaji,horsi - dokonce ale UPLNE nejhorsi je ze ten procesor zdaleka nestiha :-( Opravdu je to jen na telefonovani .... maximalne na cteni , ale jako PDA je to prakticky k nicemu . Dokonce ani k tomu telefonovani to neni prilis vhodne , nez se mi zobrazi seznam ... nez mi to vyhleda kontakt ... to by se clovek po....
    No tak toho jsem se trošičku obával. Budu muset ještě vydržet a počkat si na ATOMA. Ale taky si ještě počkám na reakce ostatních, třeba přeháníš

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Obecne - prechod s MDAc na Vario je pro mne s tohohle duvodu nemyslitelny ..... rozdil je znatelny a abych pravdu rekl , me jsem vario tyden a tu klavesnici jsem nikdy nepouzil :-)) takze pro mne neni duvod - edge a wifi ma i Atom , navic prijemnejsi rozmery a rychlejsi procesor . Atom je jasna volba :-)) No a pokud Cinani nekecaji tak v prosinci bude v prodeji .... takze uz to nejak vydrzim :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Také doufám, že se ostatní brzy připojí se svými zkušenostmi, ve kterých ale rychlost označí za použitelnou...

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Ahoj,
    tak jsem se včera dočkal také, qtek vyzvednut odpoledne na Praze 3.

Musím souhlasit s tím, co tady už proběhlo - rychlost není nic, co by se mi líbilo, a to prozatím používám pouze pocketweather a pocketinformant.

Musím také říct, že po instalaci Sunnysoft InterWrite 9.0 standard (a lokalizaci systému) došlo k těmto problém:
    wifi/bluetooth manager nemožné spustit
    ukazatel stavu baterie viditelný ale bez textu a popisek

Po odstranění lokalizace systému zase vše v pořádku.

Patrik
    Qtek 9100, no card
    MDA II

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Fakt zajimavy,ze do hodily takovyho sneka.....Na svym oblibenym MDA I je strong ARM 200 Mhz
    Ale co za ty penize.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Tak už ho mám a mám o zábavu postaráno. Dám vědět podrobnosti.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

od vcerejska jsem majielem wizarda, nemohu vsak rici, ze kdovijak stastnym. pri banalnim vynucenem softresetu mi jiz system nenabehl - na displeji zustal viset modry obrazek s logem qtek, a to na trvalo. v tuto chvili mam za sebou jiz asi 6 hardresetu. snazil jsem se postupnymi instalacemi zjistit, ktera aplikace je vinikem - nerad bych to zakriknul, ale zda se, ze jsem na to prisel. pravdepodobnou pricinou nenabehnuti systemu po softresetu je zrejme pocket plus. skoda, je to jedna z nejdulezitejsich aplikaci, ktere jsem doposud pouzival.
    jeste mam jeden drobny problem - soucasti wizarda (qteku) neni zadna zalohovaci aplikace a ani active sync ve verzi 4.1 jiz zalohovani nepodporuje (nebo jsem ho nenasel). velmi mne nebavi po kazdem resetu nastavovat a instalovat vse znovu! nevite o necem? udajne jedina zalohovaci aplikace, ktera funguje ve wm5 je backup manager od sunnysoftu ve verzi 3.7, na jejich strankach je vsak dostupna zatim pouze starsi verze 3.5...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Netestoval někdo GPS navigaci??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

nechci vypadat jako skeptik, ale zacinam mit pocit ze klavesnice je na Wizardu to jediny dobry?
    Jako ze tam nic nefunguje, a pokud nahodou jo, tak pomalu
    Cekal jsem krapet lepsi reference...:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od adamekma
    Cekal jsem krapet lepsi reference...:?
    To ja taky a po tech chvalivych recenzich na geek.com a the-gadgeteer.com se mi temhle odsuzujicim reakcim nechce moc verit Taky je mi divny, ze by vsichni majitele Wizarda na ce4you byli takhle zklamani? To se nenajde jeden spokojeny uzivatel?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od john
    pravdepodobnou pricinou nenabehnuti systemu po softresetu je zrejme pocket plus
    O tom se vi. Wizard by mel nabehnout s minimalnim podsvicenim displaye (tj. zadnym) a tuto chybu dela zaskrtnuta volba "Safe mode" v nastaveni Pocket plus. Po jejim odskrtnuti by melo byt vsechno OK.

Viz.: http://www.beyondthetech.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=44

Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq