Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 16 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 230

Téma: Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Tiež som sa dnes dočítal na stránkach sunnysoftu, že prvá objednávka je už vypredaná. Poslal som im tam už niekolko e-mailov žial do dnešných dní som nedostal na ne odpovede. A to som robil objednávku na MDA VARIO medzi prvými. Uvidíme hádam mi raz odpíšu. :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od adamekma
    ...z toho nejsem moc moudrej
    "Ale jakmile neco pustite napozadi(napr.hudbu), uvidite pracovat procesor naplno"
    ...to jako ze nebude stihat?; nebo ze teprve kdyz ho takhle zatizim, tak se prestane nudit a zacne neco delat?
    ... myslím, že to znamená totéž, co napsal Pavel v Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce:
    Hudbu přehrává Wizard také s bravurou, ovšem pokud během poslechu chcete i něco dělat, slabý procesor je citelně znát.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Da se u Varia menit baterka (jako u mobilu) nebo je clovek odkazan jen na nabijecku/usbkabel ?
    U wm5,0 by mozna mela byt menitelna baterka samozrejmosti(?)

Jak na QWERTY funguje shift? Myslel jsem ze jako na diarich ... tj. nejdriv shift, a pak zvlast pismeno. Ale z recenze na HTC universal jsem vytusil ze to HTC dela stylem PC, tj. shift i pismeno soucasne?

diky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ne,ne,na Universalu lze psat i treba jednim prstem,takze nejdriv klidne shift,nebo FN,a teprve potom pismeno ci prislusny znak.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od adamekma
    Da se u Varia menit baterka (jako u mobilu) nebo je clovek odkazan jen na nabijecku/usbkabel ?
    U wm5,0 by mozna mela byt menitelna baterka samozrejmosti(?)
    Takove zarizeni snad naposledy byl Acer N30, jestli se nepletu...

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Môže sa už niekto pochváliť, že vlastní Qtek9100 (MDA VARIO) zakúpení od spoločnosti sunnysoft? Dík za info

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Zdravím všechny diskutující,

nemáte někdo informaci, zda MDA Vario Cz podporuje službu Blackberry u T-Mobile?

MDA II to umožňovalo, dále pak T-Mobile cudně mlčí .....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Tony_lkh
    Môže sa už niekto pochváliť, že vlastní Qtek9100 (MDA VARIO) zakúpení od spoločnosti sunnysoft? Dík za info
    ... ano viz zde ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Pevne verím, že čoskoro tu ako stály návšetvník vzhliadnem aj rozsiahlu CZ recenziu na toto zariadenie. Veľa zdaru !

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Pavle, můžeš napsat přibližnou výdrž baterie? Už nějaký ten den 9100 vlastníš, ikdyý je mi jasné, že z ruky hho pustiš akorát ve sprše

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... u mě je to v této chvíli tak, že Qtek často připojuju přes USB k notebooku, zatím pořád instaluju a zkouším. PDA se tedy přes USB dobíjí a výdrž baterie je tak hoooodně zkreslená (držím ji v rozmezí 80% až 100%) - tj. zatím si to netroufnu okomentovat. Viděl bych to ale spíše pozitivně neboť vybít baterku alepoň o těch 20% dá celkem fušku (zcela jistě více než hodina a půl se zapnutým Wifi a intenzivní používání).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Děkuji za odpověď. Snad zítra dorazí další dodávka a budu se moci také zúčastnit lazení much

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Děkuji za odpověď. Snad zítra dorazí další dodávka a budu se moci také zúčastnit lazení much
    Jestli ze Sunnysoftu, tak prý až ve středu (podle telefonátu z pátku)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... všichni prodejci jsou na tom s dostupností poměrně špatně. První objednávku jsem dal na handit.com a ještě tak občas sleduju, zda Qtek 9100 již dostali. Bohužel pořád nic, již po několikáte posunuli termín (tentokrát to bylo s 18.11. na 23.11) (viz zde). Kdybych u handit.com zůstal, neměl bych Qteka ještě teď. Nemyslím si ale, že je to chyba prodejců, spíše HTC nestačí vyrábět nebo PMové distributorů typu Brightpoint, se kterým je značka Qtek svázána, neodhadli možný zájem uživatelů o HTC Wizard.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ve středu? To ještě jde.Jelikož tam mají, že očekávají dodávku po 21.11, tak to mohlo být klidně 30. listopadu
    Podle mne je to skoro u každého nového zařízení, které je něčím vyjímečné. Minulý rok jsem čekal 2 měsíce na Looxe. To byli ty novinky ohledně VGA displayů.

Strana 4 z 16 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq