Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 16 PrvníPrvní ... 513141516 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 230

Téma: Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jsem stastnym majitelem MDA Vario. Je to moje prvni MDA takze nemam zadne zkusenosti.
    Uvazuji o karte: 1024MB Mini-Secure Digital A-Data, nevite zda mohou nastat nejake problemy?
    Jo a nemate nekdo uzitecne odkazy pro uplneho zacatecnika. Rady, typy, uzitecne programy, ...

Predme vsem moc dekuji.
    Jirka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od V3S
    No jo, ale nebudu mit ikonku IE).... Ale za ty usetreny 3000 to stoji....
    Navic TMO Vario si muzu koupit osobne, coz je urcite vyhoda na sluzby, servis, a vubec...
    Qteka bych si musel nechat poslat na dobirku.
    TMO sice moc nemiluju, ale jeho prodejna je mi holt narozdil od sunnysoftu dostupna. A hlavne ta cena

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od adamekma
    Citace Původně odesláno od V3S
    No jo, ale nebudu mit ikonku IE).... Ale za ty usetreny 3000 to stoji....
    Navic TMO Vario si muzu koupit osobne, coz je urcite vyhoda na sluzby, servis, a vubec...
    Qteka bych si musel nechat poslat na dobirku.
    TMO sice moc nemiluju, ale jeho prodejna je mi holt narozdil od sunnysoftu dostupna. A hlavne ta cena
    Na druhou stranu tovar z e-shopu máš tuším možnost legálně osahat a když nejsi spokojen, bez důvodu nepoškozený vrátit. To v kamenném TM nepůjde.
    Já ho vzal na body u TM, takže nemám cesty zpět...

Registrace
    Nov 2007

To Ansorge: S kartami A-Data byvaji problemy. Zkus radsi sahnout po nejake firme jako je Pretec nebo Kingston. Cenovy rozdil neni veliky a vyplati se to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od ansorge
    Tak jsem stastnym majitelem MDA Vario. Je to moje prvni MDA takze nemam zadne zkusenosti.
    Uvazuji o karte: 1024MB Mini-Secure Digital A-Data, nevite zda mohou nastat nejake problemy?
    Jo a nemate nekdo uzitecne odkazy pro uplneho zacatecnika. Rady, typy, uzitecne programy, ...

Predme vsem moc dekuji.
    Jirka
    Ahoj,
    já mám na Variu kartu Sandisk 1024MB a funguje bez problémů.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jo , SanDisk je prakticky jistota , mam 2Gb v Dopodu a fungovala i v compactu kde zadna jina 2Gb mi nesla

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím. V t-mobilu mi řekli, že vario neumí rozeznávat text psaný stilusem. Co je na tom prosím pravdy? Děkuji

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Bohuzel je to tak - bez instalace dodatecneho softu to neumi. Letter Recognizer a Block Recognizer, ktery je (snad) standardni soucasi OS u Varia chybi (asi se jim nechtela pro to pridavat cz podpora, tak to rovnou vyhodili) :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Děkuji. A s dodatečným softem? Něco od sunny softu? Pak je to možné?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od vacan
    Děkuji. A s dodatečným softem? Něco od sunny softu? Pak je to možné?
    Jo, umi to Sunnysoft InterWrite
    InterWrite

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Volal jsem do sunnysoftu. Toto tam údajně nejde nainstalovat - pouze na QTEK 9100 koupený u nich, ale bude nějaká tzv. malá lokalizace a ta to bude umět. Takže díky tomu rozhodnuto, právě ho jdu vybalit z krabice :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Mohl by mi nekdo doporucit nejaky dobry komunikacni program? Stahl jsem si ze stranek icq.com klasicke icq, ale nejak mi nesedi. Hlavni problem je totiz v tom, ze pokud bezi na pozadi, tak se mi na hlavni obrazovce nezobrazi, ze mi prisla nejaka icq zprava. Nevite nekdo, jak pripadne dodat "zastupce na plochu"? Nebo nejlepe stavovy odkaz, jak je treba kvetinka normalne na liste na PC. Diky moc. A jeste jsem se chtel zeptat, zda uz existuji nejake stranky o tomto zarizeni. Kde by byly ke stazeni aplikace, rady, postrehy. Treba tady je spousta aplikaci, ale jsou pro starsi systemy. No a nekdo mi rikal, ze je treba klidne mozne, ze si nainstaluji vec, kterou uz ma Vario v zakladu a jen o tom nevim (jsem greenhorn) a mohly by nastat problemy...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

aggile messanger

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Ale ten jsem uz pouzivam. Vsechno bylo v pohode, jen mi po nejake dobe vysadily na Variu zvuky. Kdyz jsem z Agile vyskocil, tak se zvuky zase vratily. Asi to bude tim, ze nemam verzi pro WM5 nebo nevim...

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

jeste jedna otazecka...jak na dotykove klavesnici pisete otaznik?? Ja ho tam asi nemam...jen na hardwarove... nebo jsem uplne slepej :sarcastic:

Strana 15 z 16 PrvníPrvní ... 513141516 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq