Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 16 PrvníPrvní ... 41213141516 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 230

Téma: Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jo, my uz si smysl vaseho dotazu vyrikali. Bohuzel to nelze.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dear Mr liska,

The Qtek 9100 is unfortunately not compatible with our software. We have a list of devices that we have tested and support for use with our software. You can find this list on the following link:

Title: Which PDAs are compatible with TomTom Navigator 5?
    URL: http://62.250.17.58/cgi-bin/uk.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=3094&p_created=1110797389

a já proč to zamrzává, je šance že to někdy bude chodit?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No ja nevim, rozchodil jsem TT5.1 na X50v s WM5, Loox N520, HTC Universalu, takze to bude chodit i na Variu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Kedy bude recenzia QTEKu? Neviem sa dockat

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

V pátek jsem si koupila MDA Vario. Ač v běžných PC velmi dobře zběhlá, nedaří se mi leccos najít a to ani s návodem, který jsme si přečetla celý (což dělávám většinou až když jde o život :-))) ) Prosím o radu, event odkaz kamsi, kde bych radu našla. V letáčku uvádějí, že má FM radio - v návodu ani zmínka, v helpu ani zmínka a prohledáním všeho, co jsem našla, jsem na něj nenarazila.
    A také nemohu najít, kterak do voleb textu, pomocí psaní na displej. (ne výběru z klávesnice na displeji). ..... (pokud jsem zvolila špatné forum jsem sorriiii ... přesměrujte mne plís)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Vsara
    V letáčku uvádějí, že má FM radio
    To se tady nekde resilo - radio nema, TMO se seknul pri tvorbe letaku.

Citace Původně odesláno od Vsara
    kterak do voleb textu, pomocí psaní na displej. (ne výběru z klávesnice na displeji)
    -jestli myslis kresleni na displeji, tak to jde jen nekde (napr. v poznamkach), ale ja s tim mam spatny zkusenosti - ze se to pri synchronizaci s outlookem zprasi

-jestli myslis psani na displeji s rozpoznavanim znaku, tak na to jsou letter recognizer, block recognizer, a transcriber -prvni dva maj na psani spesl cast displeje, u transcriberu se pise primo v textu.

Ale hlavni kouzlo wizardu je v tom, ze se muze psat primo na klavesnici

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Nájde sa tu niekto kto mi pošle funkčnú hru na MDA VARIO? Najlepšie e-mailom na tony@lkh.sk . Nakolko sa chystam na dlhšiu cestu a tym padom bude čas aj na zábavu. Vopred každému ďakujem. PS: niečo akčné či logické poteší najviac

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Njo, moje pritelka si dokaze s deflautne dodavanym Bubble Breakerem zabavit na velmi dlouhou dobu...

V3S V3S je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Myslite si, ze Sunnysoft pujde s cenou Qteka 9100 nize?? Tj. na hranici ceny MDA Vario??.. Protoze na founu nechci mit potisk T-Mobile a osklivou ruzovou barvu uvnitr founu..

Nováček
    Registrace
    May 2006

Potisk lze setrit a barevnych temat, kterymi lze nahradit T-Mobilni je na webu taky hafo Dokonce kdyz si nastavis Windows Default, tak uz ty ruzovy moc nezbude

V3S V3S je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No to sice jo ale kdyz si ty znaky sedru (cukrovou kostkou nebo cim jsem to na netu cetl) tak mi T-Mobile neuzna zaruku nebo se to snad toho netyka??..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, me napis Qtek neprijde o nic lepsi...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Rekl bych, ze setrely napis lze v pohode pricist beznemu provoznimu opotrebeni

V3S V3S je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No jo, ale nebudu mit ikonku IE).... Ale za ty usetreny 3000 to stoji....

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Ma uz nekdo realne zkusenosti s volanim skypem prez GPRS, EDGE a WIFI ? Funguje to ? Taky by me zajimalo jak je to s vyuzitim varia pro GPS navigaci a prijmani hovoru - funguje to nebo se to kouse kdyz nekdo zavola a je spustena GPS navigace jak jsem se nekde docetl ? A jeste 1 dotaz potreboval bych k Variu propojit GPS ktere ma vystup na RS232 - existuje nejaka redukce na USB ? Dekuji za Vase zkusenosti a doufam ze jiz brzo pridam i sve.

Strana 14 z 16 PrvníPrvní ... 41213141516 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq