Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 16 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 230

Téma: Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Když používám u wifi pevné ip adresy a už se mi podařilo připojit na své ap, který síť. adaptér mám použít a vyplnit do něj ip adresu?? (AsyncMac,NE2000, SDIO WLAN, Remote-NDIS, Virual Ethernet ...,PPTP nebo L2TP)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Honzam75
    Ahoj,
    při připojení na internet přes GPRS se mi vypne zvuk a když se odpojim, tak zvuk zůstane vypnutý a musim ho zas ručně spustit. Nesetkal jste se s tím někdo?Jak to odstranit?
    Toto se mi delo,kdyz jsem nainstaloval program Ringo, ci rundo.Uz nevim presne jak se jmenoval.Po odinstalaci vse O.K.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Tak jsem si nainstaloval lokalizaci od sunnysoftu, ale stejně nevím jak na hw klávesnici napsat u s kroužkem...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Jirka_j
    Tak jsem si nainstaloval lokalizaci od sunnysoftu, ale stejně nevím jak na hw klávesnici napsat u s kroužkem...
    http://www.sunnysoft.cz/faq_odpoved.php?id=118

Zidane zde dříve tento odkaz uvedl na můj dotaz. Díky za to!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jak u blbých na dvorečku Tohle jsem tu psal předevčírem, ale ů takhle nenapíšeš

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Uz ste niekto testoval GPS navigaciu na tomto QTEKU?
    Ak ano mohli by ste napisat podrobnejsi prispevok ci to stiha
    a tak.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To by me taky zajimalo..
    Dnes jsem navstivil T-Mobile presvedcit se, jak ze to je s tou nabidkou a ackoliv jsem o nem predtim neuvazoval, tak kdyz jsem zjistil, ze jako verny zakaznik bych ho mel za 3990,-, tak o tom vazne zacinam uvazovat. Navic pretec uz zacal delat 2GB miniSD, tak to zacina vypadat realne..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Máte nějaký tip na český obchod kde sehnat 2GB miniSD? Nějak se mi nedaří najít

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Saman
    To by me taky zajimalo..
    Dnes jsem navstivil T-Mobile presvedcit se, jak ze to je s tou nabidkou a ackoliv jsem o nem predtim neuvazoval, tak kdyz jsem zjistil, ze jako verny zakaznik bych ho mel za 3990,-, tak o tom vazne zacinam uvazovat.
    Jak moc je tato zprava potvrzena? Me osobne v T-mobile rekli, ze zatim nevi kdy se bude prodavat, ani za kolik. Firma ma uzavrenou VIP smlouvu, takze si myslim, ze by se nas ta cena taky mohla tykat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím po nainstalování české lokalizace a následném restartu už qtek 9100 nenabehne, vzdy zamrzne, nejde ani mekkz restart ani tvrdy, nemá někdo nějaký tip než to mrsknu z okna? diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od plha2
    Jak moc je tato zprava potvrzena? Me osobne v T-mobile rekli, ze zatim nevi kdy se bude prodavat, ani za kolik.
    No, ze to nemaj na sklade a ze nevedi kdy budou mit je znamy, ale ze by nevedeli cenu, kdyz ji maj v katalogu...
    Citace Původně odesláno od plha2
    Firma ma uzavrenou VIP smlouvu, takze si myslim, ze by se nas ta cena taky mohla tykat.
    Ta cena je diky prodlouzeni smlouvy, zavazanymu mesicnimu plneni (s unlimited data + beznym pausalem no-problem) a odcetenim bodu, s firmou a VIP smlouvou to nema nic spolecnyho

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Jak u blbých na dvorečku Tohle jsem tu psal předevčírem, ale ů takhle nenapíšeš
    Díky za info, tento znak nám nějak při definici vypadnul.
    Oprava je hotová, projeví se v dalším buildu lokalizace.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od lisakus
    Zdravím po nainstalování české lokalizace a následném restartu už qtek 9100 nenabehne, vzdy zamrzne, nejde ani mekkz restart ani tvrdy, nemá někdo nějaký tip než to mrsknu z okna? diky
    Dobrý den,
    lokalizace byla testována na několika kusech a všechno bylo v pořádku. Zkuste obnovit zařízení do "továrního nastavení" a poté znovu nainstalujte lokalizaci.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Máte nějaký tip na český obchod kde sehnat 2GB miniSD? Nějak se mi nedaří najít
    Osobne bych doporucil to napred testnout. Je to sice o necem jinem, ale MDA Compact mel s 2GB kartami velke problemy...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Cital som na internete zmienky o moznosti pretaktovani Qtek 9100. Je to mozne alebo je to nezmysel. Mam na mysli pretaktovani nahor. Dal by sa tak zvysit vykon tohoto pda? Skusal ste to niekto?

Strana 11 z 16 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq