Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

StyleTap a EDGE

gorole_ce4you (20)|7.11.2005 21:09
Huh:evil: !Sem si stáhl EDGE i StyleTap a nejak se mi nepodarilo propojit pocket k tomu instalatoru.Nejhorsi je ze tam neni zadná nápověda ani nastavení:!: Nevíte si s tím někdo rady???:)
ellbunda_ce4you (63)|10.11.2005 09:55
Zdary, tak postup je takovej:
1) nainstaluj StyleTap
2) v počítači na ploše najdeš ikonu StyleTap, klikni na ní a otevře se ti StyleTap instalátor
3) někde nahoře uvidíš, zda jsi připojenej (chodí to pouze přes ActiveSync)
4) Stiskni tlačítko Add.. a najdi v počítači zip s hrou EDGE, kterou jsi stáhl (pozor instalátor pro PalmOS je ti k ničemu)
5) stiskni tlačítko Install all to device
6) a je to hotový

PS. Pokud nemáš v RAMce dost místa, tak tímhle způsobem nainstaluj pouze soubor Edge.prc. Zbytek nakopíruj na kartu do adresáře Storage Card\Palm\Programs\EdgeZvuky dej do: Card\Palm\Programs\Edge\Sounds
A to je vše. Přeji pěkné hraní do 3. úrovně :-)
gorole_ce4you (20)|10.11.2005 21:54
no ono mi to právě pořád píše : "Device status :Not connected" a ActiveSync normálně běží.Mám Acer n30
ellbunda_ce4you (63)|11.11.2005 07:26
Tak to nevím. Já mám ASUS A620BT. Zkus se podívat, jestli StyleTap podporuje tvýho Acera. Ikdyž bych asi problém hledal někde jinde, protože pokud ti ActiveSync chodí, tak by měl chodit i StyleTap.
ellbunda_ce4you (63)|11.11.2005 07:32
No a jinak můžeš zkusit alternativní medicínu :))
Na Storage Card do tý cesty co jsem psal (Storage Card\Palm\...) nakopíruj i Edge.prc.
Spust např. TotalCommandera a v něm spusť Edge.prc - StyleTap vyhodí nějakou hlášku o přidání do databáze. Odsouhlas to a to samý proveď ještě pro zbylý dva .prc soubory.
Do nabídky StyleTapu Ti přibyde odkaz na hru Edge. Spusť jí a je to hotovo.
gorole_ce4you (20)|11.11.2005 22:36
JJ už to šlape :D dík:yes:
gorole_ce4you (20)|11.12.2005 21:38
Problém č.2 pustím hru ale nemůžu napsat jmeno protoze tak klavesnice ve hre nefunguje a bez podepsani me to nepusti dal :-(