Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

věci fungují a to mně ďobe

pichlak_ce4you (116)|7.11.2005 19:07
Nedávno jsem vyčenžil svůj Dell Axim s WM2003 za Ipaq 3870 s ppc2002 což je něco jako krok do minulosti ovšem náremně mně překvapila skutečnost že mi fungují věci který před tím nešly a nějak mi to nedává spát.Přes klasický pocket IE jsem se nemohl vůbec dostat na některý stránky (např. www.pcbazar.net ) a ïnstaloval jsem si kvůli tomu do Dellíku NETFRONT no a to běží v mým Ipaqu PPC2002 bez problémů a rád bych teda věděl jak je to možný??V každým případě jsem si všiml že se mi tam zobrazuje doplnující informace o "xml encoder 1,0" která je nejspíš tomu všemu na vině.Dříve jsem to tu řešil v nějaký diskuzi ve spojení s jiným zařízením a tam jsem dostal doporučení na NETFRONT(kterej je za many).No a teď to chodí zadara???!!!
pichlak_ce4you (116)|7.11.2005 19:19
A abych doplnil, nejedná se jen o hloupý konstatování nýbrž o dotaz - budu-li chtít upgradovat system na WM2003 tak se to nejspíš zase posere co?Máte-li tu někdo na tohle čas či vlastní zkušenosti prosím napište je.Nerad bych udělal zase krok do prázdna protože jsem si PDA vlastně pořídil hlavně proto abych se právě na tyhle stránky mohl kdykoliv dostat(z MPX ani WM 2003 to prostě nešlo a RSS není zrovna to nejlepší řešení)