Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalendar

mikn (18)|7.11.2005 15:50
Kdyz zadavam novou denni udalost do kalendare je tam polozka "Predmet" a pod ni polozka "Umisteni". No a prave v polozce "Umisteni", kdyz ji rozbalim sipkou vpravo uz mam par radku popisu, kterych bych se potreboval zbavit. No ale jak..??? Normalne smazat nejdou, a kdyz pridam novy, prida se k stavajicim a uz ho taky nesmazu. Poradte nekdo, nikde jsem to tady nenasel. Dikec.
beecher (9270)|7.11.2005 16:09
Tohle se naplnuje z jiz zadanych Umisteni do kalendare... System si to pamatuje... Nechapu trochu, proc to vadi...
CommanderZ (1798)|7.11.2005 16:13
Vzdyt to je to samy jako treba u prohlizece na PC...tam se ti take pri zadavani adresy nebo nejake polozky do formulare vybali seznam navrhovanych moznosti ;)
mikn (18)|7.11.2005 16:27
Tak nevadi to, jen ze tam mam takove nesmyslne popisy, ktere nikdy nepouziji, tak jsem je chtel zrusit. Na PC se mi vybali seznam navrhovanych moznosti, jenze tady se nic nenavrhuje i kdyz uz mam napsany cely nazev co najdu v roletce. Muzu si vybrat co uz tam mam zadane, to jo. Ale az po rozkliknuti sipkou. Proste by mne zajimalo jestli se to da nejak smazat, abych tam mohl mit smysluplnejsi popisy nez ty, ktere se tam dostaly asi omylem, kdyz jsem je vepsal sem misto do predmetu.. Nevim kolik jich to nabizi, mozna by je slo poprepisovat novymi...