Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Kalendar

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Kdyz zadavam novou denni udalost do kalendare je tam polozka "Predmet" a pod ni polozka "Umisteni". No a prave v polozce "Umisteni", kdyz ji rozbalim sipkou vpravo uz mam par radku popisu, kterych bych se potreboval zbavit. No ale jak..??? Normalne smazat nejdou, a kdyz pridam novy, prida se k stavajicim a uz ho taky nesmazu. Poradte nekdo, nikde jsem to tady nenasel. Dikec.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tohle se naplnuje z jiz zadanych Umisteni do kalendare... System si to pamatuje... Nechapu trochu, proc to vadi...

Registrace
    Nov 2007

Vzdyt to je to samy jako treba u prohlizece na PC...tam se ti take pri zadavani adresy nebo nejake polozky do formulare vybali seznam navrhovanych moznosti

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tak nevadi to, jen ze tam mam takove nesmyslne popisy, ktere nikdy nepouziji, tak jsem je chtel zrusit. Na PC se mi vybali seznam navrhovanych moznosti, jenze tady se nic nenavrhuje i kdyz uz mam napsany cely nazev co najdu v roletce. Muzu si vybrat co uz tam mam zadane, to jo. Ale az po rozkliknuti sipkou. Proste by mne zajimalo jestli se to da nejak smazat, abych tam mohl mit smysluplnejsi popisy nez ty, ktere se tam dostaly asi omylem, kdyz jsem je vepsal sem misto do predmetu.. Nevim kolik jich to nabizi, mozna by je slo poprepisovat novymi...

Podobná témata

1. Kontakty -> Kalendar
    Od voda2 v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-05-2009, 17:06
  2. Barevny kalendar ala Intumical nebo palm kalendar
    Od tomas.lizner v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 22:03
  3. Kalendar
    Od pepan_ce4you v sekci Zbývající PPC