Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rayman Ultimate

Bamban007 (71)|7.11.2005 01:08
Prosím Vás, nevíte někdo jak mám skončit první kolo téhle hry?Našel jsem 4 skřínky s těma mrňousema a další nemůžu najít!Navíc v tom jednom z těch dílčích kol toho prvního levelu je tam nahoře za tím kouzelníkem cosi a já se tam nemůžu dostat!Podle mě je to to díky čemu budu moct lítat. Dále jsou tam nahoře nejaké malé potvůrky a já nevím jak se tam dostat. Vím, že to je docela zmatčné a možná nesrozumitelné ale už fakt evím co stím!Díky za odpověď
ko@l@ (135)|7.11.2005 07:36
v prvnim kole letani urcite nedostanes, na nektera mista v prvnim kole se budes muset pak vratit, az bude Rayman umet letat a chytat se okraju. Jinak to prvni kolo se ukoncuje tak, ze dojdes uplne na konec level - tj. co nejvice vpravo, je tam takova drevena cedule, tak k ni staci dojit. Takhle to pak je u vsech levelu.
Bamban007 (71)|7.11.2005 17:16
No jo,ale me to pak vždy hodí na začátek drem forestu a nechce mě to pustit do dalšího levelu, tak nevím,co s tím!!!Nevíte někdo, proč metodále nepustí?Díky
vilem.tel (14)|12.12.2005 20:29
[QUOTE="Bamban007"]No jo,ale me to pak vždy hodí na začátek drem forestu a nechce mě to pustit do dalšího levelu, tak nevím,co s tím!!!Nevíte někdo, proč metodále nepustí?Díky
[/QUOTE]
Cest. Uz jsi na to prisel:?:
Bamban007 (71)|13.12.2005 13:59
Už jsem na o přišel, jsem ucho. Nicméně nechápu, co se mi s tím teď děje. Normálně hrju a pokaždě když se dostanu k nějakým 2 kamenům (díky helicopter), tak se hra vypne a vhodí mě to do Today, pokaždé na tom samém místě! Nevíte někdo proč to dělá?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|13.12.2005 14:50
[QUOTE="Bamban007"] Nicméně nechápu, co se mi s tím teď děje. Normálně hrju a pokaždě když se dostanu k nějakým 2 kamenům (díky helicopter), tak se hra vypne a vhodí mě to do Today, pokaždé na tom samém místě! Nevíte někdo proč to dělá?[/QUOTE]

I já mám úplně stejný problém.

Skoro před rokem - přesněji "26. únor 2005, 09:27" jsem se na to samé ptal v této diskuzi.

Dotaz zněl :
Dohrál někdo ještě tuto hru do konce ?
Mě se vždy zasekne v levelu "MR STONES PEAKS" ( hra se prostě sama ukončí ).

Pro upřesnění. : je to ve druhém levelu po tom co jsem sebral lahvičku na létání, SAVE ukazuije asi 31 %, a je to nahořed palácem.



Poradí nám někdo ??
Zkoušel jsem to i na zcela čistém systému bez češtiny ( prázdná EXT-ROM).
MontyM (5)|18.12.2005 14:27
Jo, tak to mi dela taky. Vezmu lahvicku na letani a v druhym levelu, jakmile stisknu tlacitko doprava, tak se mi to sekne a hra se ukonci.
ko@l@ (135)|18.12.2005 14:57
kdysi davno jsem to resil taky, zkousel jsem to vyresit nahranim jineho levelu misto tohoto problemoveho a pak dat zase zpet, tj. pokud je to treba caveslvl2.dat (ci jak se ty soubory jmenuji), tak misto nej dat treba junglelvl4.dat, prejmenovat ho na caveslvl2.dat a takhle ten problemovy obejit, ale docela jsme se do toho zamotal a uz myslim ze uspesne nevyresil, pokud nekdo to vyzkousi a najde osvedceny postup, podelte se :) myslim, ze se to i nejak tak dalo udelat, jen jsem mel treba prostredi jungle a pozadi mountain, ale ten jeden level se takhle prejit da...
jumbo_ce4you (162)|23.1.2006 14:00
Stahnul jsem si demo a zkousel chvilku hrat. Zvuk byl nejaky trhany a na me cihle se hra nedala vypnout - ostatni tlacitka fungovala podle Helpu, ale zrovna tlacitko pro konec hry ne. Zkousel jsem to i na cistou cihlu, ale nic. Fungovalo to nekomu taky takhle? Je na to nejaky nedokumentovany figl? :D Diky za kazdou radu.
rhinos (113)|6.6.2006 15:07
jakou verzi mate?ja se uz nekolikrat pokusil nainstalovat raymanarm a vzdycky me to vyhodi ze to neni pro muj procesor?mam FS Loox c550 a wm5?
Trainzak_ce4you (176)|2.12.2006 11:59
[QUOTE="Jiří Pospíšil"][QUOTE="Bamban007"] Nicméně nechápu, co se mi s tím teď děje. Normálně hrju a pokaždě když se dostanu k nějakým 2 kamenům (díky helicopter), tak se hra vypne a vhodí mě to do Today, pokaždé na tom samém místě! Nevíte někdo proč to dělá?[/QUOTE]

I já mám úplně stejný problém.

Skoro před rokem - přesněji "26. únor 2005, 09:27" jsem se na to samé ptal v této diskuzi.

Dotaz zněl :
Dohrál někdo ještě tuto hru do konce ?
Mě se vždy zasekne v levelu "MR STONES PEAKS" ( hra se prostě sama ukončí ).

Pro upřesnění. : je to ve druhém levelu po tom co jsem sebral lahvičku na létání, SAVE ukazuije asi 31 %, a je to nahořed palácem.



Poradí nám někdo ??
Zkoušel jsem to i na zcela čistém systému bez češtiny ( prázdná EXT-ROM).
[/QUOTE]

Tak tohle mi přesně taky dělá - vlastně celá hra byla docela nestabilní a často se sama od sebe ukončila, ale tady přesně v tomhle levelu to dělá pořád. Nenašel někdo mezitím nějaké řešení? Zkoušel jsem i kopírovat lvl soubory ale bez úspěchu.