Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Umřelo mi hx4700

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Kolegové, jen necelé 2 měsíce jsem se mohl radovat z nového PDA. Vytáhnu takhle pédéáčko z kabele a snažím se ho zapnout... a ono nic :? Tak jsem si říkal, že je to divný, tak jsem to dal do nabíječky a ona se ani nerozsvítila ta žlutá kontrolka nabíjení. Prostě nic... (

Poradíte něco ještě před tím, než se s PDA odeberu do nejbližšího servisního střediska???
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... v případě, že se lithiové baterie více vybijí (viz poslední příspěvek zde), může "naskočení" indikace dobíjení trvat i 10-15 min - tj. zkus nechat iPAQ v dobíječce min 20 min a si zkontroluj, zda se ti v tašce u tvého iPAQ 4700 (na jeho dolní stráně) neposunul zámek krytu baterie. Pokud je zámek otevřený, PDA se tváří jako mrtvé ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Kolega mel podobne priznaky take, baterie byla nabyta, ale nic nepomahalo. Zkusil jsem jen nacist bootloader a ten mu sel. Doslo k samovolnemu smazani flashrom a zavada byla nekde v HW. Takze pokud dobiti nefunguje, tak servis.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Náhodou se ti nepřepl zámek baterie na spodku z polohy zamčeno doprava? Pokud nepoužíváš pouzdro, často se to při transportu stává. Po přepnutí zpět cihla funguje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od ipf
    Náhodou se ti nepřepl zámek baterie na spodku z polohy zamčeno doprava? Pokud nepoužíváš pouzdro, často se to při transportu stává. Po přepnutí zpět cihla funguje.
    Všem moc děkuji, úplně se stydím, že jsem nepřišel na tak banální závadu jako zámek baterie. :sarcastic:
    Ušetřili jste mi cestu do servisu a trapný pocit, že by se na mne dívali jako na úplného blbce (poprávu)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Neboj, nejsi jediný, komu vstaly vlasy hrůzou z "mrtvé" cihly
    (apropos, některým se jen zvlnila pleš ).

Podobná témata

1. tak mi teda umřelo
    Od Jirka K._ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 09:10
  2. CD od hx4700
    Od Dvora21 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-01-2008, 20:02
  3. MIO umřelo
    Od Fosgen v sekci Mio