Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Umřelo mi hx4700

Seki_ce4you (63)|6.11.2005 01:30
Kolegové, jen necelé 2 měsíce jsem se mohl radovat z nového PDA. Vytáhnu takhle pédéáčko z kabele a snažím se ho zapnout... a ono nic :? Tak jsem si říkal, že je to divný, tak jsem to dal do nabíječky a ona se ani nerozsvítila ta žlutá kontrolka nabíjení. Prostě nic... :((

Poradíte něco ještě před tím, než se s PDA odeberu do nejbližšího servisního střediska???
PavelR. (2184)|6.11.2005 07:31
... v případě, že se lithiové baterie více vybijí (viz poslední příspěvek zde), může "naskočení" indikace dobíjení trvat i 10-15 min - tj. zkus nechat iPAQ v dobíječce min 20 min a si zkontroluj, zda se ti v tašce u tvého iPAQ 4700 (na jeho dolní stráně) neposunul zámek krytu baterie. Pokud je zámek otevřený, PDA se tváří jako mrtvé ...
Andilek (173)|6.11.2005 08:21
Kolega mel podobne priznaky take, baterie byla nabyta, ale nic nepomahalo. Zkusil jsem jen nacist bootloader a ten mu sel. Doslo k samovolnemu smazani flashrom a zavada byla nekde v HW. Takze pokud dobiti nefunguje, tak servis.
ipf (2136)|6.11.2005 09:31
Náhodou se ti nepřepl zámek baterie na spodku z polohy zamčeno doprava? Pokud nepoužíváš pouzdro, často se to při transportu stává. Po přepnutí zpět cihla funguje.
Seki_ce4you (63)|6.11.2005 11:44
[QUOTE="ipf"]Náhodou se ti nepřepl zámek baterie na spodku z polohy zamčeno doprava? Pokud nepoužíváš pouzdro, často se to při transportu stává. Po přepnutí zpět cihla funguje.[/QUOTE]

Všem moc děkuji, úplně se stydím, že jsem nepřišel na tak banální závadu jako zámek baterie. :sarcastic:
Ušetřili jste mi cestu do servisu a trapný pocit, že by se na mne dívali jako na úplného blbce (poprávu)
:)
ipf (2136)|6.11.2005 13:04
Neboj, nejsi jediný, komu vstaly vlasy hrůzou z "mrtvé" cihly ;)
(apropos, některým se jen zvlnila pleš :D ).