Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: MDA3 - vydrz baterie

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Muzou mi sem majitele MDA3 napsat, jakou maji vydrz baterie na jedno nabiti a pri jake zatezi. Mam sice MDA teprve chvilku, takze si s nim stale hraju, ale i tak mi prijde vydrz celkem slaba.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Jednak bych tento dotaz nezařazoval do sekce Smartphone a jednak zkus hledat. Už se to tu rozebíralo.
    Mám MDA III a oproti MDA 1 je její výdrž zoufale malá:no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Samozrejme sem hledal, ale nenasel, tak me kdyz tak nasmerujte.

EDIT: Tak jsem nakonec nasel. Za chybne umisteni se omlouvam, nejak sem se uklik.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

den az dva ... 7 hodin plneho provozu (vcetne GPRS). Nejvic zere telefoni cast. Kdyz sem byl v Indii, tak vydrzela i 4 dny (malo pouzivani) s vypnutym telefonem. Oproti MDA2 je to tak dvojnasobna vydrz. Na plny Wifi to vydrzi tak 4 - 5 hodin. Vyhodou je, ze na rozdil od dvojky se prestane intenzivne vybijet v momente, kdy ho clovek "vypne".

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... take zalezi na stari baterky. XDA3, ktere v teto chvili pouzivam ja vydrzi jiz jen 4-5 hodin prace s nejmensim podsvicenim a bez Wifi a GPRS. Pokud jej pouzivam jen pri hovorech a k obcasne synchronizaci resp. zapsani ukolu nebo schuzky tak je to cca 2 dny.

Podobná témata

1. Vydrz baterie
    Od Mist_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-04-2010, 12:46
  2. N560 vydrz baterie
    Od slint_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-04-2006, 22:57
  3. ACER N30 a VYDRZ BATERIE?
    Od KENNY_FX v sekci Acer