Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

baterie - problém s výdrží (mpx220)

phaeton_esc (261)|5.11.2005 10:54
ahoj, koupil jsem si nedavno pouzitou mpx220 (oficialni od eurotelu, mesic stara). problem je ze baterka ma desivou vydrz. pro priklad ve ctvrtek jsem telefon sundal z nabijecky o pulnoci, celej patek drzel (ani jeden hovor, 2 stazeni posty,jeden 6ti mb soubor pres bt ) dneska (sobota) mam uz jenom 53% a to jsem dnes poslal jenom jednu sms. k pc sem ho nepripojoval, na nabijecku taky ne. na noc nevypinam. tudiz vazne nevim nevim jestli to je normalni nebo jestli je baterka v haji....
prosim proto o jakoukoliv radu.
Zdenička_oldd (292)|5.11.2005 13:58
Nemáš zapnutý infra?
phaeton_esc (261)|5.11.2005 16:40
prave ze nemam. infra ani bt. zapinam je jenom kdyz potrebuju a to je vetsinou doma=na nabijecce.
Zdenek Malinsky (9781)|5.11.2005 17:14
BT oproti Wi-Fi nebo infra tolik energie nespotřebovává. Já býc ohledně baterie nedělal ukvapené závěry, normálně 220ku používej a uvidíš tak po měsící používání (třeba není pořádně "naformátovaná"). Mě mobil při připojení k netu vydrží tak 4-5 hodin, takže ty doby pohotovosti a volání jsou jen orientační a nijak bych se tím zatím netrápil. Pokud vydrží 24 hodin, tak není problém.
phaeton_esc (261)|5.11.2005 17:48
no, ona uz je starsi(kupoval jsem ji jako jetou) ale neni stara jeste ani mesic. naformatovana bude, tim jsem si 100% jistej. asi v pondeli skocim do eurotelu reklamovat (zaruka je)....
edit: kdyz to tak vezmu tak mi ani nevadi ta vydrz, on neni problem kazdy vecer nabijet, spis me vadi ze nevim co si muzu dovolit s telefonem delat - nevim jestli se muzu podivat na film(poslouchat mp3), protoze se bojim aby telefon vydrzel do vecera na prijmu. to same s gprs, a hrama. 24 hodin vydrzi, ale je to dany tim co jsem vyse psal