Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: Demoverze Dynavixu na Typhoon MyGuide 7000XL

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Před několika dny jsem se ptal jaké PDA a SW si koupit pro navigaci.
    Nakonec jsem si vybral Typhoon MyGuide 7000XL s tříměsičním demem Dynavixu. Můžu říci, že vůbec nelituji svého rozhodnutí (aspoň zatím).
    Typhoon je skvěle designován pro navigaci, má speciální tlačítka pro otáčení obrazovky, tlačítka pro hlasitost reproduktoru, tlačítko pro vypínání dotykového displeje aby nešel používat.
    Co je však bomba tak je držák, žádný takový ty husí krky, ale speciální držák s klouby, takže se vůbec neklepe a fantasticky drží. Další velkou bombou je citlivost na GPS. PDA nejen že nemá žádnou výklopnou anténu, ale dokonce dokáže držet signál i v místnostech, takže v autě vůbec nepotřebuji externí antenu a mlatím se dohlavy, že jsem za ní vyhodil 800korun.
    Když jsem to říkal kamarádovi, že to přijímá signal GPS i v místnosti tak mě to nevěřil.
    Dynavix zatím šlape dobře byť mě schází 3D režim, který se mě líbil u Tomtoma, ale ten má naprd mapy. Avšak údajně i Dynavix má mít co nevidět 3D režim a to prý jako upgrade ZDARMA, to je bomba !!!
    Jenom nevím jak u Dynavixu zapnout příjem TMC, nevíte o tom někdo? Prý má být brzo nějaký TMC modul pro Typhoon MyGuide 7000XL, to by bylo super.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Zdravím,
    pokud se podíváte zde, tak se dočtete, jak to je u DNVX s TMC a naleznete i odpověď na 3D. Navíc zde s námi diskutují i lidé od výrobce tohoto sw. Není třeba zakládat další diskuzi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Co to znamená, že Tom Tom má "naprd" mapy. V ČR jsem s verzí 5 nalezl každou ulici ve městě a dovedl mě do každé vesnice. Neumí pouze popisná čísla, tak jako na západ od našich hranic.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Znamená to, že Tomtom ma pokrytou pořádně jenom v ČR Čechy, Morava je pak na úrovni průjezdních silnic a města nejdou vůbec vyhledávat na Moravě. Taky se mě nelíbí, že ČR je v mapě, která je zároveň pro okolní státy a tak si kvuli Tomtomu musi uživatel koupit aspoň 1GB kartu. U Dynavixu mě stačí 256MB/512MB karta, neboť ho používám primárně pro ČR.
    Tomtom i v čechách ma některé silnice scházející. K tomu blbě řešený body zájmu (způsob vyhledávání) a jejich popisky.
    Taky mě u tomtomu štve, že na mapě není kolikrát vidět název města. U Dynavixu to vidím pořád. Prostě má lepčí mapy a celé zpracování je lepčí. Jenom mu schází 3D a kompletní prstové ovládání, ale jestli do konce roku bude, tak není už o čem dál mluvit. Uvidím, proto jsem si koupil 3 měsiční verzi. To zase není tak drahé.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

TMC zatim v CR nefunguje, myslim ze se ceka az se to vyresi s radiokomunikacemi. Zadny kanal mimo zkusebniho provozu myslim neni. Proto Dynavix v pocatcich najede na dynamickou navigaci pres GPRS, coz je jistejsi zpusob, nebot data se daji pohodlneji prozatim ziskavat pres net... zpracovat a odeslat pomoci GPRS az k vam do auta.
    Jako update se s timto pocita do Vanoc... stejne jako s 3D a dalsimi slibenymi funkcemi a vylepsenimi. No maj co delat, Vanoce se blizi.... - doufam ze Jezisek bude stedry.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

no nejlepsi koupe bude asi toto ne? pomer cena/vykon

jen nechapu,ze to nema 128 ram a win2005 ..

http://www.mobilka.cz/pda-kapesni-po...x-gps-wm2003se

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

To by pak cena/vykon bylo uplne nekde jinde. Typhoon 7000XL ma 412MHz procesor a uz je pro vas ceny/vykon nekde jinde.

Pro navigaci a klasicke vyuziti PDA je to az az.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Vybral jsem si Typhuna protože má rychlejší procesor a je na ležato. Taky mě uchvátil právě ten držák, ten je opravdu super. Nikdy jsem nic takového ještě u PDA neviděl. Navíc mí kompletní příslušenství včetně právě toho držáku. ale i pouzdra a stereo sluchátek. Takže jsem si dokoupil akorát SD kartu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Co to je "3mesicni verze" ?

Jinak TMC bude a brzo, sice ne tak dobre jako v nemecku, ale bude. Ad prijimac - ciste teoreticky by to melo jit spojit s jinym pristrojem ktery TMC umi - napr autoradio.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od RodNoc
    Vybral jsem si Typhuna protože má rychlejší procesor a je na ležato. Taky mě uchvátil právě ten držák, ten je opravdu super. Nikdy jsem nic takového ještě u PDA neviděl. Navíc mí kompletní příslušenství včetně právě toho držáku. ale i pouzdra a stereo sluchátek. Takže jsem si dokoupil akorát SD kartu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

"3mesicni verze" je proste demo Dynavixu s kompletni mapou CR...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Na webu o tom nic nevidim - zajimave

Mimochodem, uz nekdo vyzkousel grafickou kartu v PDA a pripojeni na 7" LCD displej od autoidniho DVD prehravace? Mozna by to do auta nemuselo byt spatne.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Ganja
    Citace Původně odesláno od RodNoc
    Ano vim o tom, že se Delta X dá otočit, ale Typhoon MyGuide 7000XL má navíc další tlačítka, pro otočení displeje, hlasitosti, zamykaní displeje. V dodávce je toho taky daleko více a to včetně toho super držáku a má lepší hardware. Procesor 412Mhz.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Grachus
    "3mesicni verze" je proste demo Dynavixu s kompletni mapou CR...
    By me zajimalo, jak si to hlida, vzdyt po HR to musi jit znova nainstalovat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Po instalaci se zadava registracni cislo. Ze by zde?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zamrzlý Typhoon Myguide 5500xl (jinak také MyPal A620)
    Od Leon1464_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-03-2009, 07:31
  2. HTC TC InterWrite 9.5 "Demoverze vypšela"
    Od VictorC v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 26-07-2008, 10:08
  3. Existuje teda ta demoverze nebo ne??
    Od tommysoft_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-07-2006, 09:48
  4. Pomoc s Typhoon 7000xl
    Od majo696 v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-03-2006, 19:23