Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyba při upgrade IPAQ 3660 na POCKETPC 2002

null (0)|6.4.2003 19:58
Při upgradaci na POCKET2002 došlo k chybě. I po tvrdém restartu (5minut) system nenaběhne. Jen se zobrazi na displeji nepravidelné slabě červené čáry. Nevíte jestli to jde nějak opravit.

Děkuji za jakoukoliv radu.
null (0)|9.4.2003 09:23
Napisal si strasne malo informacii. Bolo to upgradovane cez seriove alebo USB rozhranie? Dal si si spravit pred upgradom zalohu ROM do suboru? Bolo to upgradovane oficialnym Compaq upgrade-om od Compaqu alebo standartnou Microsoft PocketPC 2002 verziou, alebo ehmmm, nie moc leganym releasom od Fatigue,aka verzia 2002 verzie to je (2.07, 2.11, 2.14, 2.20,...).....Kazdopadne skus este raz spustit upgrade utilitu (najlepsie cez seriovy port) a flashnut to este raz. Pokial vsak nedokaze upgrade utilita identifikovat pripojeneho Ipaqa (samozrejme,predpoklada sa ze Ipaq je v zapnutom, hoc zdochnutom stave), tak to vyzera na servis.
null (0)|10.4.2003 07:12
Chtel bych moc podekovat Junior Member,
ani ve snu by mne nenapadlo, že může po špatně proběhlém upgrade (verze 2.20) stačit ještě jednou tento upgrade provést, který se ani nezapne - neproběhnou testy. Mám zkušenosti s upgradacemi BIOSU na klasických PC a tam v případě chyby přenosu je konečná.
Ještě jednou moc děkuji.
null (0)|11.4.2003 10:57
Myslim to zcela vážně.
Měl jsem Ipag asi dva dny, koupil jsem si od Sunnsoftu upgrade na POCKET 2002, a stahnul jsem si z COMPAG posledni update. Pri provadeni mi to zatuhlo. A mně zbyly mi jen oči pro pláč. Prohledával jsem na internetu diskuse, kde jsem však nic nenašel. Až vy jste mi poradil, at to zkusim ještě jednou. Mne to opravdu ani nenapado.

Ještě jednou moc děkuji.

Martin Hanzal (132)|11.4.2003 12:55
Tak to jsi měl štěstí, mě to takhle zatuhlo jednou taky a šlo to do servisu a byl jsem bez placíka 10 dnů.