Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se pripojit na MDAC na Internet kdyz jsem pres USB ActiveSync pripojen k PC ktery je pripojen k internetu

kodlisko_ce4you (86)|4.11.2005 12:55
Dobrý den měl bych takový dotaz, poněvadž mi to pořád nejde nějak rozjet.
Jak se pripojit na MDAC na Internet kdyz jsem pres USB ActiveSync pripojen k PC ktery je pripojen k internetu?abych nemusel platit za gprs.
mam mdac díky moc za rady
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 13:01
No staci udelat jedinou vec. Pripojit ten PC na internet, tot vse. :D Me to tak funguje, i v praci, i doma. :yes:
kodlisko_ce4you (86)|4.11.2005 13:04
to pC je pripojeno porad, me se to porad snazi pripojit pres GPRS...vubec nevim jak to mas nastaveno?
kodlisko_ce4you (86)|4.11.2005 13:06
no tak jede mi ted ale jen explorer, napriklad kdyz chci jit na ICQ pres agile meseengera tak se zas snazi pripojit cez gprs..
Pavlucha (1496)|4.11.2005 13:10
... teď nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale ICQ přes ActiveSync myslím nejede.
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 13:10
Nijak, ja tam nikdy nic nenastavoval. At uz se jednalo o MDA II, MDA III, MDA Compact, hx 4700, nebo i ted MDA Pro. Vzdy mi to klidne i po hard resetu funguje bez nastavovani cehokoliv.. Staci se jen pripojit na dane PC pres Active Sync a uz surfuji.. A ICQ mi bez problemu funguje! Nejede mi jen Skype v praci..
kodlisko_ce4you (86)|4.11.2005 13:15
jo uz to valí, agile messenger hlasi porad chyby ze se s timto nastavenim nemuze pripojit a mezitim nacita kontakt list a pak vali v pohode:) dik
Ganja_ce4you (324)|4.11.2005 13:29
ja zakazal uplne gprs profil v praci i doma mam nastaveno activesync - internet a jedu .. vse..icq .. web , stahovan aktualizaci , worldoffline ..

jen jsem zvedavej,az si koupim pristi tyden BT klicenku..doufam,ze to poslape taky..protoze usb kabel suxx
Saman_ce4you (1451)|4.11.2005 13:40
Jeste nutno dodat, ze musi byt v Activesyncu povoleny pristup na interfernet..
Quattro (28)|4.11.2005 14:03
Mě taky nechtěl Internet fungovat přes USB a ActiveSync. Taky jsem zkoušel všechno možný, ale po prvnim HR jsem připojil úplně čistý MDAc k PC a už to jelo. Od té doby nemám problémy. IE normálně funguje, i ICQ. Žádná snaha o GPRS spojení.
kodlisko_ce4you (86)|4.11.2005 15:37
a nevite proc se mi porad seka a je velice nestabilni ten Agile Messenger? Ja proste si pisu z nekym a zatuhne mi cele MDAC a musim dat SR..proc to dela? je to spatna verze agileho ?
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 15:58
Tak presne tohle mi dela Agile i na mem zarizeni. Jelikoz jsem stale nesehnal alternativu jez by 100% fungovala na mem zarizeni s operacnim systemem WM5, posteloval jsem Agila a tim ze jsem zrusil kompletne notifikaci novych zprav, prestalo to mrznout. Sice je to neprijemne nevedet ze vam nekdo napsal, musite si to prohlizet rucne, ale funguje to a zatim mi to uz tyden nevytuhlo..
beecher (9270)|4.11.2005 18:01
I presto, ze vypnes notifikace, tak se ti musi zobrazovat v hornim radku ikona Agile, ze ti prisla message...

Mam podezreni, ze na nePhone Edition zarizenich Agile beha bez problemum, kdezto na PE to blbne az hruza, ale proc to nevim... :oops:
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 18:07
[QUOTE="beecher"]I presto, ze vypnes notifikace, tak se ti musi zobrazovat v hornim radku ikona Agile, ze ti prisla message.[/QUOTE]No to je to o cem mluvim, musis vlest do agilu a patrat zda tam nemas nejakou zpravu.. A to je oproti zapnute zvukove a obrazove notifikaci krajne nepohodlne.. Ale alespon to funguje bez tuhnuti. Jako provizorni reseni to zatim ale staci, nez najdu lepsi program..
beecher (9270)|4.11.2005 18:16
Ale ne, ja myslel ikona v tom uplne hornim systemovem radku, tam kde se klasicky zobrazuje obalka posty... ;)
Aspon vis, ze mas zpravu, pokud potrebujes, tak kliknes a zobrazi se ti notifikace...
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 18:34
[QUOTE="beecher"]Ale ne, ja myslel ikona v tom uplne hornim systemovem radku, tam kde se klasicky zobrazuje obalka posty... ;)[/QUOTE]No, tak presne tahle ikona se ti tam nezobrazi, jakmile vypnes otifikaci. ;) A tu je nutne vypnout aby to nemrzlo.
Ganja_ce4you (324)|4.11.2005 18:39
hlavne podle mych zkusenosti a mereni si bere agile o hodne vic kB nez icq pocket..coz je pak kdyz ses na gprs docela neprijemny
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 18:55
To je fajn, taky mam radeji icq nez agila, jenze na WM5 uz icq nejede.. :no:
BoArrow (7)|4.11.2005 23:40
Už to tu někdo zmínil. Také jsem řešil Internet na MDA Compactu přes USB ActiveSynchro. Nejelo a nejelo. Pak jsem si vsimnul, že v mém ActiveSynchro 4.0 musím mít zaškrtnuto Internet. Pak to začlo okamžitě chodit bez problémů, včetně Messengera a updatů currency atd.
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2005 00:29
A Skype ti bezel pak take?
Ganja_ce4you (324)|5.11.2005 15:55
a nemate zkusenosti se synchronizaci a nasledne teda i internet pres BT ? maka to stejne a bez problemu jako pres usb?
Lord of Angmar_ce4you (7)|21.3.2006 19:04
Tak nevim, co dělám špatně...

Kvůli všemu, co se zde psalo, jsem dokonce udělal miláškovi Hard-reset. Čistýho jsem ho spatneroval s Activesync (4,0) kde jsem povolil internet... Celej natěšenej vlezu v Compactu do pocket IE, dám např. centrum.cz (neberte jako reklamu) a Compact mě odměnil hláskami že : Přes toto připojení se nelze připojit(GPRS T-Mobil simka Vodafonu) a poté IE pop-up Stránka, kterou hledáte nemůže být zobrazena... Vážně nevím, kde je chybka...

Pro rejpaly, USB kabel byl zastrčenej;)
Ganja_ce4you (324)|21.3.2006 19:17
zžadny rejpalove tu nejsou ... tohle se tu resi kazdy tejden nekolikrat..stacilo hledat a cist...

v AS si nastav work a nastav si proxy a ruzne jine veci v mdac profilu work .. pak IE a jedes..