Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 26 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 377

Téma: PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Hadejte, deti, co pro vas mam...

PocketBreeze 5 via Handango

Cestina je prilozena (oficialne bude v 5.0.0.1 verzi, na ktere uz Amit pracuje).
    Instalace PB5:
    1. Nainstalujte PB5 se zvolenym jazykem English a zvolte Keep/Don't remove other languages (nebo jak to je)
    2. Po nainstalovani PB5 vypnete z Today
    3. Soubor obsazeny v tom .zipu nahrejte do adresare, kde mate nainstalovany PB, podadresar LangRes (prepiste stavajici soubor).
    4. Zapnete PB na Today a v nastaveni vyberte jazyk Cestina

Enjoy!

PS: Pokud najdete v prekladu nejake nesrovnalosti, chybky (samozrejme uz o par vim ops: ), dejte mi prosim vedet zde do tohoto tematu (prosim screenshoty). Dekuji.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

nyní když přibyla záložka se zprávami, je možné mít super přehled o SMS na ploše (today). Je tedy celkem zbytečné, aby se při příchodu nové SMS objevovala v horní liště obálka o příchodu nové zprávy. Lze ji nějakým způsobem vypnout? Nemyslím zobrazování v bublině, ale skutečně tu obálku.

Registrace
    Nov 2007

Wisbar Advance to neumi? (nevim, mda nemam, spis hadam)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak nevim Beecher, jakou verzi PB jsi pouzival, kdyz jsi nas tak napinal, ze nebude ani potreba AF ap., ale PB 5 zase az tak velike inovace nema oproti predchazejici verzi - zatim jsem asi po 10 minutach postrehl trochu jinou ikonu "Notesu" a jinak nic moc oproti predchozi verzi.
    Cestina je o moc moc lepsi nez drive, nejake drobnosti tam jsou, ale jinak super - vlastne vsechno je dnes prelozene - diky :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak jdu na to, sosnul jsem upgrade za 8 $ a obratem mám od SBSH kód, přišel současně s potvrzovacím eMailem z handango... mám dost zaplevenou cihlu a proto dám dobrovolný HR a budu instalovat do čistého... mám jen dotaz, jak je to teda s ContactBreeze? Chodí či nechodí s PB5? Pro mne je to dost zásadní otázka, často CB používám....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Tak jdu na to, sosnul jsem upgrade za 8 $ a obratem mám od SBSH kód, přišel současně s potvrzovacím eMailem z handango... mám dost zaplevenou cihlu a proto dám dobrovolný HR a budu instalovat do čistého... mám jen dotaz, jak je to teda s ContactBreeze? Chodí či nechodí s PB5? Pro mne je to dost zásadní otázka, často CB používám....
    sice se chysta nova verze, ale mne funguje i ta soucasna

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak to je fajn info, díky... přepodkládám, že beecher překládá a překládá, nejen ContactBreeze, ale možná i manuál PB5

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Takhle CB by mel chodit. Pokud by s nim byl problem, dejte jej nacitat staticky...
    Na manual PB se vrhnu v pristi vikend, ted je potreba doladit drobnosti v prekladu vlastniho PB, prelozit novou verzi CB, Amit rikal, ze by na ni mel zacit pracovat dnes nebo zitra tak, aby byla plne kompatibilni s PB5...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

PocketBreeze 5.0.01a test build

http://www.sbsh.net/forums/index.php?showtopic=7226

Přímo obsahuje češtinu, vypadá to OK...

edit: Možná by bylo fajn upravit popisky "s termínem splnění během následujících 7/30 dní"... na "splnit během 7/30 dní"? (tab Tasks)

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ja teda nevim, ale stahl jsem si z oficialnich stranek PocketBreeze 5.0 a uz v sobe cestinu obsahuje, pri instalaci jsem nezvolil "English", ale "Angličtina" coz je vlastne cestina jen se spatnym popiskem, program funguje bez problemu

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

font u sms: pokud mam neprectenou sms nejak divne se mi to zobrazuje a prehled zprav je necitelny. lze to opravit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Exceptor
    Ja teda nevim, ale stahl jsem si z oficialnich stranek PocketBreeze 5.0 a uz v sobe cestinu obsahuje, pri instalaci jsem nezvolil "English", ale "Angličtina" coz je vlastne cestina jen se spatnym popiskem, program funguje bez problemu
    jj, stejna zkusenost, stacilo dat Angličtina

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To ano, ale ta preklad v oficialnim releasu je naprosto KATASTROFICKY a vyznamove tak dost mimo, ze se za nej az stydim! ops: :sarcastic:

Ach jo...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak nevim, zda to je problem u me ci samotneho PB (predchozi verze to ale ukazovala spravne), zjistil sem, ze mi to spatne ukazuje cislo tydne..nyni mame 45. tyden a posudte sami, jak vypada kalendar od PB???:sarcastic:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00100313_screen1_TjAu.jpg 
Zobrazení: 104 
Velikost: 21.5 KB 
ID: 3289  

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

máš zle nastavený začiatok počítania týždňov

Strana 1 z 26 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 08:17
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11