Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 26 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 377

Téma: PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Díky za upozornění :-).
    Je tato nová verze v češtině ?
    Je možné v PocketBreeze zobrazit svátky ?
    Díky moc Neo
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Koukam, ze SBSH stale travi vic casu s psanim seznamu provedenych zmen nez s programovanim

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Neo: Ano, soucasti teto verze je uz spravna cestina...
    Svatky? Jako jak? Jako treba jak to dela Pocket NDays? To asi tezko, nema DB cesky svatku...

CommanderZ: No, zkus udelat jakokoliv velmi uspesnou aplikaci... Budes se divit, jak change-listy jsou 1. dobra vec, 2. jak je v prvnich momentech budes mit dlouhe...

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Tak jsem nainstaloval novou verzi zjistil jsem několik nepříjemných věcí. V menu na "dlouhé" tapnutí (neexistuje pro dlouhé tapnutí nějaký spec. výraz ?) chybí u úkolů položky změna datumu a připomenutí, priority a všude zmizela položka nastavení. Když tapnu na kalendář tak se neobjeví. To jsou mé první zkušenosti bohužel né moc radostné. Ne že bych nezaznamenal žádná zlepšení ale zatím se vrátím k verzi 5.0 .

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Musím doplnit předchozí příspěvek. To co jsem popisoval se děje při nastavení při kliknutí otevřít položku (mám pocit že při tomto nastavení je práce s PB značne problematická). Pokud zvolím při kliknutí použít tap menu je menu v pořádku. Bohužel se stále při tapnutí na "přeplánovat" nebo "kalendář" kalendář neobjevuje. Máte někdo stenou zkušenost ?

Registrace
    Nov 2007

To Beecher: Ja to znam a to jsem se jeste k zadny opravdu poradny aplikaci nedostal. Ale musim rict, ze ty od SBSH jsem jeste nikdy nedocetl do konce

To Breta: Tap&Hold )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím,

rád bych se zeptal, zda vám všem funguje PB 5 bez problémů?

Mám MDAc a musím říci, že to na mne působí dojmem, že se moc rádi nemají :-( Pozoruju zpomalení odezev a problémy s některými aplikacemi (GPSgate). Dnes to vyvrcholilo tím, že mi na Today zmizela většina položek včetně PB a nešla opětovně nahodit ani v nastaveních - pomohlo až odinstalování PB a pak vše opětovně naskočilo...

Díky

Zdenek

Doplněno: po opětovnám nainstalování PB se Today opět zhroutilo a většina položek zmizela, takže jsem ho opět dal pryč. Navíc mi ale nechtělo fungovat ani DeHe PIToday, které jsem používat před PB - vždy to šlo do resetu. Takže nakonec mám na Today základní kalendář a koukám, že mne asi bude v dohledné době čekat reinstalace... Ach jo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Ahoj,mám dotaz ohledně svého emailového klienta,nainstaloval jsem si profimail a v breeze zaskrtnul moznost vlastní email klient a pak našel k němu samozřejmě i cestu,ale ejhle ani po SR mi neukazuje počty mailu no prostě ho breeze zřejmě nenašel,můžete pomoci?!diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tahle volba je pouze pro spusteni klienta, to nema s ukazovanim poctu e-mailu nic spolecneho. Zalezi na tom, jestli PB ten program zna a umi si ty pocty z nej zjistit (program poskytuje API). Pokud je mi znamo, tak to dela pouze s POutlookem a WebIS Mailem...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Aha,no každopádně díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mám problém s vypadáváním zobrazení záložek na today v PocketBreeze, konkrétně u svátků a Spb Finance.
    Hlásí to problém s nahráním pluginu.
    Navíc plugin Spb Finance má tu nepříjemnou vlastnost, že sloupeček přehledů plateb za konkrétní skupiny je ujetý již mimo displej.
    Díky za rady.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

FYI: Dnes Amit uvolnil do betatestu (tedy betatesterum, ne vsem) novou verzi PB a CB. Hlavnim tahakem ma byt naproste zrychleni startu PB a CB...
    Stay tuned...

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Zjistil jsem chybu v PB. Moje angličtina bohužel nestačí na to abych mohl kontaktovat autory proto bych poprosil zda by se toho někdo neujal. Jde o import nastavení konkrétně sekci filtry. Na začátek se mi přidal filter1 a všechny nastavení se o jedno poposunuly. Stalo se mi to opakovaně. Máte někdo podobnou zkušenost ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

A je to tu :yes:
    Nové PocketBreeze 5.0.10 a ContactBreeze 1.2.0.1.
    Stáhnout můžete na jejich webu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem nejaky zmateny, kdyz jsem si chtel na jejich webu stahnout upgrade, a zadala svuj zaregistrovany mail, prisla mi odpoved, ze neni registrovan a kdyz jsem psal na support, tak mi odepsali, ze nemusim upgradovat ze mam posledni verzi (kupoval jsem v 12/2005 a verzi mam 5.0.01)

Strana 5 z 26 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 22:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11