Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 23 z 26 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 377

Téma: PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Čekal jsem na novější verzi, jestli bude už funkční příkaz "PŘEPLÁNOVAT". Bohužel není a nevím čím to je...tato funkce mi hodně chybí.

Mám i několik drobných chyb v nastavení - např. u záložky "Notes" mám první dvě záložky nadepsané (Obecné, Nadpisy) a další dvě záložky jsou bez popisu a k tomu jsou vidět pouze pole pro zatrhávání...ale nevím čeho (pod sebou je šest čtverečků).

Zajímá mě, jestli má někdo stejný problém - a pokud nemá, tak proč já ano :sarcastic:

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj všem, mám jeden dotaz. Jde nějak nastavit aby se ïLauncher v3.1 zobrazoval jako záložka v Pocket Breeze v5.4. Když je mám na ploše pod sebou zabírají moc místa. Dík za pomoc. Ilauncher používám už delší dobu a Pocket Breeze jsem nainstaloval dnes a toto jediné mi vadí.

Už sem na to přišel
    Jak jsem bez Pocket Breeze mohl žít:yes: :yes: :yes:

Mno tak přece nakonec jeden odtaz, potřeboval bych ikonky záložek buď vodorovně nebo vpravo:-) Ví někdo jak na to??? Předem dík

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Tom007
    Čekal jsem na novější verzi, jestli bude už funkční příkaz "PŘEPLÁNOVAT". Bohužel není a nevím čím to je...tato funkce mi hodně chybí.

Mám i několik drobných chyb v nastavení - např. u záložky "Notes" mám první dvě záložky nadepsané (Obecné, Nadpisy) a další dvě záložky jsou bez popisu a k tomu jsou vidět pouze pole pro zatrhávání...ale nevím čeho (pod sebou je šest čtverečků).

Zajímá mě, jestli má někdo stejný problém - a pokud nemá, tak proč já ano :sarcastic:
    Bohužel, tahle funkce pořád nefunguje.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

to karlosmikos
    obecný - rozhraní zaškrtnout nebo nikoli Zobrazit záložky vertikálně.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

PocketBreeze 5.4.1, má to fajn novinku v duchu vychytávek různých programů z poslední doby, záložky lze přepínat pouhým tahem prstu vodorovným směrem po ploše, no konečně otestujte sami... nějak omezeně a trochu nepřesně mi to funguje i u vnořeného PocketWeather :sarcastic:

Registrace
    Nov 2007

Skoda, doufal jsem ze by tam mohl zahrnout treba i vertikalni posouvani v zalozkach bez pouziti scrollbaru, tohle je mi k nicemu, vhledem k tomu, ze mam jen jednu zalozku. Tak treba priste.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Skoda, doufal jsem ze by tam mohl zahrnout treba i vertikalni posouvani v zalozkach bez pouziti scrollbaru, tohle je mi k nicemu, vhledem k tomu, ze mam jen jednu zalozku. Tak treba priste.
    Na jejich firemním fóru k PocketBreeze se píše, že toto bude velmi brzy následovat... Takže to "příště" je poměrně realistický odhad

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    to karlosmikos
    obecný - rozhraní zaškrtnout nebo nikoli Zobrazit záložky vertikálně.
    já tam tuto položku nemám a ani nikde jinde jsem ji nenašel. Škoda takhle se mi to moc nevyhovuje.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jakou máš verzi?
    Když jsi v Pocket Breeze dáš: nastavení - obecný - rozhraní tak je tam `Zobrazit záložky vertikálně` a když je nezaškrtneš, tak budou horizontálně (vodorovně), když zaškrtneš, tak budou vertikálně (svisle)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Ja jsem tedy nainstaloval novou verzi ale v nastaveni, Obecne, rozhrani take nemam zadnou volbu vertikalni zalozky. Ale cele nastaveni je ve volbe zalozky, zde si nastavis vertikalni/horizontalni, zda tah verikalni/horizontalni a zda pri prechodu pouzit slide (jakoby prolinacka). Lze to i kombinovat, takze vertikalni zalozky, horizontalni tah.
    Ale subjektivne je pro me jednodussi kliknout na zalozku, navic tah musi byt dostatecne dlouhy, nesmi zasahnout nekam do menu .....

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od babaq
    Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Na jejich firemním fóru k PocketBreeze se píše, že toto bude velmi brzy následovat... Takže to "příště" je poměrně realistický odhad
    Ja to tam videl uz pred pul rokem

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Marne jsem hledal (treba spatne, tak mne nebijteops: ), jak menit ikony zalozky v PB. Kdyz prifam dalsi plugin, tak se k nemu priradi ikona srdicka, a kdyz na to tapnu a otevru moznost Nastavei vlastni ikony, tak se zobrazi, ze nejsou dostupne zadne ikony. Pls help. THX

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Musíš si do složky PocketBreeze/Skins nahrát nějakou sadu ikon. Najdeš je na fóru SBSH

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Diky kouknu na to :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak nevim, asi jsem lama. Nejake ikony tam jiz mam s instalaci PB, ale kdyz tam pridam dalsi vlastni zalozku, tak se u ni objevi ikona srdicka, a kdyz se pokusim ji zmenit - na zalozce tapnu a dam moznost nastaveni vlastni ikony, tak to napise, ze nejsou zadne dostupne. A kdyz nahraji do adresare skins neco, co stahnu, tak se nezmeni nic, i kdyz dam v nastaveni - rozhrani adresar toho jineho vzhledu. Tak nevim

Strana 23 z 26 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 22:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11