Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 26 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 377

Téma: PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Bude ContactBreeze2, tzn. program, který bude samostatně funkční i bez PocketBreeze. Kolik jeho nových vlastností a vychytávek bude současně obsaženo v Kontaktech PocketBreeze je otázkou… To se stává, že koupíš program, který po čase nepotřebuješ, stejná je situace např. s programem PhotoContact, ten kdo má na cihle WM5, tak ho nepotřebuje, v Kontaktech PocketBreeze má být tato fce obsažena. Já se vrátil od WM5 k původní romce, tak jsem tuto novou vlastnost netestoval. Má s tím někdo, kdo jede WM5, zkušenost?

EDIT: TheMelin byl zase rychlejší, sakra práce
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

ContactBreeze 2 bude navíc pro současné majitele ContactBreeze zcela zdarma.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

stala smi taková nemilá věc. Upadlo mi Mda na zem (což není neobvyklá věc), což vyvolalo HR. PO obnově ze zálohy (týden stará) se mi u pocket breeze 5, u zpráv prohodilo pořadí, předtím:
    - sms
    - mms
    - active sync

teď:

- active sync
    - sms
    - mms

v nastavení jsem nikde nenašel možnost to změnit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak se mi nějak nedaří nastavit PB, aby mi vedle události zobrazoval ikonu, kterou k té události v Pocket Informant přiřadím. Už jsem zkoušel vše možné. Je to BUG, nebo to někomu funguje?

P.S.: V předchozí verzi mi to fungovalo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

TheMelin:

Me to funguje. Ovsem ne hned od zacatku. Prestoze jsem v tom pruvodci po instalaci zvolil jako default PIM Pocket Informant, kdyz jsem prolezal nastaveni protoze se mi nezobrazovaly ikonky, byl nastaven PIM na "Default PIM". Po prenastaveni na Pocket Informant si to jiz PB pamatuje a ikonky zobrazuje.
    Snad to pomuze. Pokud ne, zkus disablovat a znovu enablovat PB, pote jeste znovu priradit ikonku k nejakemu zaznamu (divny postup, ale pomahal mi u predchozi verze ktera mi cas od casu ikonky prestala zobrazovat)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak bohužel vypínání a zapínání na Today nepomohlo. Samozřejmě jsem ověřil PIM a mám tam PI. Mám i nastaven adresář, kde brát ikony. Asi počkám na betu 2, nebo na finální verzi zda to pomůže.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Mně to funguje. Je potřeba zkontrolovat v nastavení PB - Správce informací - rozšířené zda je nezaškrtnuto pole Nahradit ikony kategorií PIM ikonami PB. Po této úpravě stačí jít do nastavení PB a bez jakýchkoli změn dát OK. Ikony v PB se aktualizují podle PI.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jo jo to jsem take kontroloval. Mam tam vse odskrtnute. Doufam ze si rozumime ohledne tech ikon. Myslim ze se mi nezobrazuji ikony ktere das v PI jako priradit ikonu a pak si vybiras ze seznamu ikon. Jaky mate nastaveny adresar pro dalsi ikony. Nastavuje se to v Categories/Advanced.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

PI mám teprve krátce takže jsem pro ikony použil adresář CategoryIcons z PB. V PI zvolím Upravit seznamy - editor kategorií. Ikonu změním a dám ok. Nyní přejdu do PB jdu do nastavení a bez jakýchkoli změn v nastavení dám ok. Ikona v PB se aktualizuje podle změny kterou jsem provedl v PI. Teď jsem ještě zkusil použít adresář iko v My documents a výše uvedený postup funguje stále.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

To jsem presne vedel. To si nerozumime. Ty mluvis o ikonach kadegorii. Ty me take funguji. Nefunguji mi pridavne ikony. Jsou to ikony kdyz se kouknes do nastaveni PB, Calendar/Layout/Attached icon. Tak ty Attached icon se mi nezobrazuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Zdravím všechny zkušené )
    Chtěl bych se zeptat, zda jde v Pocket Breeze nastavit například v úkolu nebo kdekoliv jinde v "nějaké" události ta "funkčnost", že si zadám událost, že mám někomu volat s tím, že přímo do události vložím telefonní číslo z kontaktů a potom ho mohu rovnou z této události vytočit? Znám to z Nokie a nevím, jestli to jde nebo si zadám událost a potom musím do kontaktů a tam najít toho, koho chci volat...?
    Používám kontakty, které jsou standardně dodávané s HTC P3300 (Artemis).
    Jestli jsem svůj dotaz umístil špatně, předem se omlouvám...

díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak tohle by se mi take libilo, ale bohuzel jsem si nevsiml, ze by to slo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

No tak to se nedá nic dělat, smiřuji se s osudem... )
    Teď ještě v jiné diskusi budu chtít zjistit co nejvíc o Phone Alarm, jestli a jak funguje na Artemisu, tedy zejména nejnovější verze.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

to Alfan
    Možná se pletu, ale neumí to Pocket Informant?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

To já nevím, protože jsem tenhle SW nezkoušel. Podívám se někde od diskusí o Pocket Informant jestli to tam někde nepíšou a kdyýtak dám dotaz...
    Každej softík bude mít nějaká plus a nějaká minus. Takže uvidím, porovnám a případně se rozhodnu pro změnu.
    Díky za info.

Strana 15 z 26 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 22:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11