Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 26 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 377

Téma: PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Neví náhodou někdo jak nastavit cestu v programu ohledně zobrazování poznámek? Zobrazují se mi totiž jenom ty co jsou v adresáři "My documents". Ostatní, které mám umístěné například na paměťové kartě se nezobrazí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

bohuzel to zrejme nelze, nebo ani ja na to neprisel. Take me mrzi, ze nemohu zvolit typy souboru ktere se budou zobrazovat, treba abych tam mel obrazky z urciteho adresare. Zatim jdou jen poznamky a wav soubory z My Documents. Snad to bude v dlasi verzi

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od TheMelin
    bohuzel to zrejme nelze, nebo ani ja na to neprisel. Take me mrzi, ze nemohu zvolit typy souboru ktere se budou zobrazovat, treba abych tam mel obrazky z urciteho adresare. Zatim jdou jen poznamky a wav soubory z My Documents. Snad to bude v dlasi verzi
    Tak to jsem si myslel, že tak skvělý program to umí (má spoustu nastavení) a já myslel, že dělám někde chybu.. I tak díky za snahu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Mám Acer N10 a zobrazují se mi poznámky (wav a pwi) i z pam. karty pokud jsou uloženy bez adresáře nebo v první vrstvě podadresářů a navíc je ikonkou rozlišeno jestli je poznámka na kartě nebo ne. Zkusil jsem teď dát karty do obou slotů a stále to funguje a zobrazuje poznámky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od breta999
    Mám Acer N10 a zobrazují se mi poznámky (wav a pwi) i z pam. karty pokud jsou uloženy bez adresáře nebo v první vrstvě podadresářů a navíc je ikonkou rozlišeno jestli je poznámka na kartě nebo ne. Zkusil jsem teď dát karty do obou slotů a stále to funguje a zobrazuje poznámky.
    Super díky, funguje - musí být v první vrstvě. Je tím sice trochu nepořádek na kartě, ale to nevadí. ještě jednou díky!) :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

No to sice funguje, ale pak zase nejde synchronizace s outlokem, kruci, docela by se mi to siklo, poznamky mi zbytecne zabiraji drahocenne misto

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Nejde mi změnit ikona na nově přidané záložce. Včera se to snad jednou podařilo, ale dnes ne a ne.

Ty ikonky jsou snad tady - \Storage Card\Program Files\SBSH\PocketBreeze\Skins\default, alespoň jsou tam nějaké soubory Weather_VGA*.tga, ale po tapnutí pravým tlačítkem na ikonu záložky a zvolení "Nastavit vlastní ikonu" to napíše "Nejsou dostupné žádné ikony".

Jak se k nim dostat?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nemate nekdo informace ze zakulisi, zda nebude v dohledne dobe venku nejaka nova verze PB? Nejak se mu obcas nechce spolupracovat s PI 2007. Tak mam na zkousku trial SPB Diary a jsem spokojen. Funguje jak ma a je i rychlejsi na odezvy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Podělíte se někdo o zkušenost, jakou výšku v pixelech jste zvolili pro PB na MDA Vario ? Já mám 200, ale není to úplně ono. Když dám víc nebo míň, nějaká část (třeba kousek šipky) tam chybí, tak chci srovnat nastavení....:sarcastic:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

PB umožňuje nastavení výšky pro oba režimy (portrait i landscape). Musíš si sám vyzkoušet, kolik je pro tebe ideální, protože to také záleží, zda máš další pluginy na today. Nevím, co ti chybí - můžeš hodit screen?

PS:
    K Batti - je možné, že se ti to tluče s iLauncherem, protože ten má podobný indikátor.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Nainstaloval jsem program "svátky" jako plugin do Pocket Breeze a nevím proč se mi zobrazuje jen část textu. Když tento soft povolím na today, tak se zobrazuje normálně celý. Nesetkal se s tímto problémem někdo?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00184105_iw20061126_01_Kk1H.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 31.6 KB 
ID: 5636  

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Skiny pro PB 5.

Registrace
    Mar 2004

to levap1

Vypni si ten defaultní datum, co máš na today úplně nahoře a místo toho dej "svátky" - jako plugin do PB jsou svátky myslím zcela zbytečné.

to ZAKY

Kód:
    NEPIŠTE CELÝ NADPIS NEBO TEXT KAPITÁLKAMI. Jednak je to neslušné (v psané formě to znamená velký důraz nebo křik) a pak se to také špatně čte.
    - viz pravidla:!:

A k tvému problému: co třeba použít tlačítko hledat?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Omlouvám se!!!!!!!!!!!
    Jo a to tlačítko hledat jsem samozřejmě použil - ale kde nic není ani s..t nebere tak jsem si dovolil napsat o radu.

Registrace
    Mar 2004

Vždyť to tam zmiňuje Jarouš. Tak např. tady, nebo ve fóru SBSH, na stránkách Juniho. Google určitě najde i jiné odkazy.

Strana 13 z 26 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 08:17
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11