Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace posty v Outlooku 2003, kalendare apod-data z Exchange ...

Orbb_ce4you (58)|4.11.2005 10:41
DD, mam dotaz jak rozchodit synchro hlavne kalendare v outlooku ( kalendar je brany do outlooku z exchange serveru a spravce je silenec :-) a nechce mi nastavit synchro s PDA vzdalene ... Jde nejak udelat aby se mi klasicky jako treba doma synchronizoval kalendar ktery si natahnu v praci do outlooku z toho serveru ? ... Snad tohle nekdo pochopi :-) Diky za rady
beecher (9270)|4.11.2005 10:48
Tak, ze povolite synchronizaci kalendare do PDA v ActiveSync na PC, tzn. ze do PDA dostanete to, co mate v Outlooku na PC.
Orbb_ce4you (58)|4.11.2005 16:09
jenze ja mam lokalni kalendar prazdny. potrebuju ten co se stahuje jako sdileny z exchange serveru. Nejake dalsi nabidky ?
GeorgeCZ_ce4you (141)|4.11.2005 16:51
ActiveSync umi stahovat pouze kalendar (Kontakty, dorucenou postu, ...) ktery je podslozkou vasi "schranky" a nikoliv nejaky kalendar vytvoreny jako verejna slozka nebo neco podobneho.
Paklize je toto vas problem, tak na synchronizaci verejnych slozek se da pouzit https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=172 a nebo Intellisync, ale oboje melo v pmem pripade neprekonatelne mouchy. Ja to nakonec resim (v pripade "firemnich" kontaktu) programem Outlook PCS (volne stazitelne nekde z webu Microsoftu). V zasade to synchronizuje (jednosmerne) verejnou slozku(y) kontaktu se slozkou kontaktu v moji schrance.
beecher (9270)|4.11.2005 17:03
[QUOTE="Orbb"]jenze ja mam lokalni kalendar prazdny. potrebuju ten co se stahuje jako sdileny z exchange serveru. Nejake dalsi nabidky ?[/QUOTE]No to jste nerekl, ze je to kalendar v Public Folders/Verejnych slozkach... Ja myslel, ze to je kalendar, co mate vasem uctu...

Pak je tedy resenim to, co napsal GeorgeCZ...
Orbb_ce4you (58)|4.11.2005 17:10
Ok diky moc, v pondeli skusim :-) Jinak kdo si me pamatuje ze srazu tak vi ze vykat se mi nemusi :-) zas tak starej nejsem :-))