Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact heslo

blackchicken (28)|4.11.2005 07:52
Zdravim, narazil jsme na malej problem, mam MDA compact, 2 dny a nemam k nemu zadnou dokumentaci. Problem je v tom, ze pokud mam nastavene heslo a treba se zmylim vypne se polozka zadat heslo a zustane jen horni radek kde je napsano heslo..text nijak nereaguje na tuzku, a je zde videt jeste signal cas atd....jinak prazdna obrazovka, zaboha nemohu prijit na to jak aktivuji znovunapsani hesla...mackal jsem vsecky tlacitka co compact ma, prosmejdil tuzkou vsecky rohy a furt nic..nakonec zbyde jen kompletni vypnuti a zapnuti a tim se nahodi znovu zadani hesla a musim si davat pozor abych ho napsal dobre, jinak se situace opakuje.....Poradite?...Diky Moc...BC...
beecher (9270)|4.11.2005 08:22
Muzete mi prosim rict, proc zadavate stejne tema dvakrat? :sarcastic:

Jinak poradime, heslo nepouzivat. ;)
toorek (251)|4.11.2005 12:21
Když si vyberete jako druh hesla alfanumerické, jsou s tím problémy. U mě to funguje tak, že třeba po SR se jen na chvilku ukáže US klávesnice a zmizí. Pak čekám asi 10s a ukáže se vpravo nahoře v liště OK, na něj klepnu a objeví se klasická CZ klávesnice a může se zadávat. Myslím, že ta prodleva nějak souvisí s probíhajícími startovacími operacemi na pozadí a zaváděním lokalizace. Pokud se spletete, klávesnice zmizí, ale jen na chvíli. Ale moc nedoporučuji tuhle variantu používat, protože si to heslo, stejně jako každé jiné v ostatních programech, zapamatuje T9, a pak ho automaticky nabízí při psaní, což je docela faux-paux.
Když už tedy heslo chcete, vyberte si z nabídky typ hesla možnost »čtyři čísla«, pro zadávání to nabízí velkou klávesnici jako u kalkulačky a ta nemizí nikdy. Když zadáte heslo špatně, doslova se "otřepe" :) a můžete to zkusit znovu.