Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 66

Téma: Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak mi prisel opraveny Acer n35, oprava za bratru 4600, otevru baleni PDA opraveno chybi stylus a faktura !!!
    Volam do Brna a dalsi prekvapeni, pracovnik na lince rika, chcete fakturu poslete si email jestli ne tak Vam mozna nekdy prijde, ale kdy to nevim. Stylus to je tvrzeni proti tvrzeni, ze tam byl, na mou namitku ze bez nej v podstate PDA nejde pouzivat rika, to muze rici kazdy.
    Chci si stezovat, zadam o prepojeni na vedouciho nebo tel. cislo na vedeni, rika zadne neexistuje to Vam nedam.
    Perfektni pristup k zakaznikovi, to jsem mohl volat na Hlavni nadrazi a dovedel bych se to same.
    NEVER MORE !!!!!
    Jsou proste neprustrelny a delaj z lidi blbce !!!
    Odpovídat lze po přihlášení

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Pokud to je tak jak píšeš, tak se obrať na ČOI. Nerad bych takhle případně dopadl také.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak to je sila.. :O

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Jeste perlicka, ted jsem zjistil , ze PDA po oprave nenabiji, neblika ta zelena dioda a po odpojeni ze site nastane cernocerna tma
    Nasledoval druhy telefonat, tentokrate se slovensky hovoricim pracovnikem o mnoho slusnejsim, ktery se alespon omluvil.
    Domluvena doprava zpet na servis, pry s nejvetsi prioritou.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Čo mu bolo?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

No servisy byvaji problem. Kdyz v Brne nebyl znackovej servis tak to tu delala spolecnost MediSoft - kvuli problemum jim sebrali licenci.
    Mel sem u nich kdysi na oprave notebook - divim se ze se vratil v poradku. Proste hruuuza. Minimalne 2x tydne sem tam volal ale porad se na neco vymlouvali. Pak sem zacal vyhrozovat COI a zalobou a hned se vse urychlilo

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

myssak:
    Jetli mas nejakyho znamyho pravnika tak se s nim porad nebo mrkni do obcanskeho zakoniku a zacni jim "vyhrozovat".

Jo a telefon na centralu v praze existuje (sou tam celkem pristupni). Kdysi sem ho mel. Zkusim doma pohledat a kdyztak poslu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Já mám NB Acera a natekla mi do něj voda. Poslal jsem ho taky do servisu a už se mi nikdy nevrátil zdroj, ovladače a ty parchanti mii vyměnily základní desku, protože tahle je sežraná od nějaký kyseliny a je prasklá. Jo a ještě mi zmizela i wifi. Se mnou se tam taky vůbec nikdo nebavil. Vypláznul jsem 60 tis. za NB a teď je na vyhození. Už jsem si koupil novej a radši ASUSe, teď byl v servisu kvůli maličkosti, ASUS si pro něj zadarmo přijel a odvezl a zase mi ho zadarmo přivezli a až DOMŮ!!!

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Zadravím vás všechny , nechci vám kazit vaše názory na servis ACER ale já jsem v pondělí poslal svou uškvařenou n30 do servisu no a dnes ho mám zpět Nemohu si stěžovat Uvědomte si že se ten servis zatím rozbíhá a být malinko tolerantnějši

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od gorole
    Zadravím vás všechny , nechci vám kazit vaše názory na servis ACER ale já jsem v pondělí poslal svou uškvařenou n30 do servisu no a dnes ho mám zpět Nemohu si stěžovat Uvědomte si že se ten servis zatím rozbíhá a být malinko tolerantnějši
    Tolerantnější??? Když mi rozkradly notebooka!!! Tak to ani náhodou!!!

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak já jsem si dala v Brně s hrůzou do servisu PDA. Po přečtení příspěvků, jsem měla pocity všelijaké, ale nemůžu si stěžovat. Dala jsem ho tam v pátek, ve středu mi bylo dopraveno do práce, na náklady servisu. PDA opraveno v záruce a vypadá, že funguje! Jsem mile překvapená a servis ACER má moje díííííík!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

tady je moje zkušenost

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak tohle svet nevidel!!!
    29.12.2005 si u mne v praci vyzvedla sluzba PPL na zaklade objednavky servisu ACER notebook na zarucni opravu, aby jej odvezla do Brna. Dnes volam do ACER servisu v Brne s dotazem, jak na tom tedy muj notebook po skoro trech tydnech je. :? Nedokazete si predstavit to prekvapeni, kdyz mi operator zdelil ze muj notebook nemaji!!! Ze jej od PPL vubec neprevzali. :O Tak jsem si zavolal do PPL, a pokusil jsem zjistit co se s mym notebookem vlastne stalo. Bylo mi receno, ze dne 30.12.2006 byl predan do ACER servisu v Brne, ze to maji v databazi. Opet jsem zavolal do ACERu, predal jim info od PPL a dozvedel jsem se, ze muj notebook proste nemaji, a nemuzou ho nikde najit.:
    Tak nevim, jeste jim dam cas nekolik hodin hledat, a jestli ani rano nezjistim, ze notebook byl konecne nalezen a ze delaji vse pro to aby zjednali napravu, vezmu si zitra dovolenou a rozjedu se do Brna s baseballovou palkou a pomuzu jim HLEDAT!..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

:no: :no: :no: ACER :no: :no: :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To je naposled co jsem koupil jakekoliv zarizeni od teto znacky. Nejen ze notebook je nejvetsi smejd siroko daleko a je na reklamaci poctvrte, a pritom mne stal pred rokem bezmala 50 litru, ale jeste ke vsemu mam sezrat takovehle kvalitni sluzby jejich znackoveho servisniho centra.. Tak to ne! Nakupovali jsme od nich i nejaky notebooky a monitory do firmy kde pracuji. Postaram se aby se to jiz nikdy neopakovalo..

Edit: omlouvam se za sve mozna trochu neomalene prispevky, ale jsem naprosto neuveritelne vytocenej! Pro mne je ten notebook mimojine pracovni nastroj, a uz to ze jej jiz poctvrte musim dat do servisu a dalsi mesic cekat nez prijdou dily mne stoji spoustu starosti a komplikaci. A oni jako svemu zakaznikovi jez dal za jejich zarizeni nekolik desitek tisic by meli vyjit vstric, a tyto starosti mu usnadnit a nebo se alespon snazit aby bylo zarizeni opraveno co mozna nejdrive. Ale to pro ne zrejme prilis slozite, kdyz jsou ti imbecilove po domluve se zakaznikem schopni poslat kuryra pro notebooka a vubec neresit zda byl notebook vcas vyzvednut, natoz zda technik vcas zapocal opravu zarizeni..
    Ale to ne, to po nich chceme prilis, notebook nekde lezi zahrabanej, kdovi zda uz treba tri tydny nema noveho majitele, a oni jsou v pohode..

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 83
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 17:29
  2. Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 08:13
  3. HTC Advantage - Tipy,Triky,Zkusenosti
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 23:32
  4. POCKET OUTLOOK - tipy, triky, zkusenosti