Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 66 z 66

Téma: Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já teď Acera posílal znovu a největší průser toho servisu vidím v PPL. Kdyby posílali kohokoli jiného, byla by to ideální forma péče o zákazníka :-).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

O vstřícném přístupu servisního centra se napsalo už hodně, ale přidám svoji zkušenost. Přestal mi nabíjet Acer n35 v záruce. Volal jsem do servisního centra a dostal pokyn zabalit a počkat na přepravní společnost (kdy přijedou nedokázali přesněji říct). Čekal jsem celý den, přijeli večer. Druhý den mi volali ze servisního centra, jestli jsem si vědom, že mám prasklý displej a jestli chci, že mi ho opraví. Šok nastal, když mi sdělili, že to bude na moje náklady a bude to stát asi tři tisíce. Nepomohly ani týdny dohadování, ani právník, pouze mi nabídli, že PDA na moje náklady sešrotují. Oprava displeje mě nakonec stála tři a půl tisíce. Mimochodem - nabíjení opravili zdarma, ale s poznámkou, že jsem si závadu zavinil sám...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Taky se podělí s zkušenostmi v pátek 20.4 jsem poslal svůj acer n30 už při posílání jsem si myslel ,že to dopadne špatně když jsem viděl jak ten balík hodil do auta. V pondělí přišlo SMS že čeká na opravu , v úterý že bylo opraveno a odesláno. Dneska přišlo jak nové dokonce i stylus mě dali nový zadarmo.
    Jen mě naštvalo že to podle nich byla nezáruční oprava, jinak jsem spokojenej.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Me zkusenosti s ACER servis:
    Prispevek je ponekud delsi, ale berte to jako 'howto'. Mel jsem problem s n50. Problem byl, ze nefungovala spravne vnitrni baterie a pri vyjmuti te hlavni nasledoval hard reset. Pouzivam 2 baterie, aby kdyz jedna se nabiji v kolebce, tak druha je v PDA. Problem to nebyl zasadni, ale zpusoboval neprijemnosti, protoze pri prohozenim baterie jsem musel delat vzdy backup / restore. Po procteni teto a dalsich diskusi jsem zvazoval, jestli se do opravy pustit, nebo to nechat tak. Protoze zaruka koncila tak jsem to zkusil.

Nejprve nekolik poznamek k 'pripravnym pracem'

- z PDA jsem vyjmul vse co jde vyndat krome baterie tj. krytku CF, stylus, SD kartu. Taky zadne kabely ani kolebka atd, jen 'ciste' PDA a baterii. PDA bylo bez dat. Vse zalohovano a smazano.

- Napsal jsem popis kde bylo:
    * cislo opravy
    * moje adresa, telefon, e-mail a adresa do prace oznacena jako adresa vyzvednuti a predani
    * Popis PDA - typ, vyr. cislo
    * Prislusenstvi - baterie vcetne vyr. cisla, a ze na display je folie. Dale poznamka ze je bez stylsu, bez CF ...
    * Stav - ze je bez skrabancu a prasklin atd. Zde jsem pridal fotky ze vsech stran
    * Popis problemu. Zde jsem detailne popsal co to dela a nedela a postup jak to predvest.
    * Datum zakopeni a prodejce.
    * Naskenovany zarucni list

- PDA jsem velmi dobre zabalil tj nejprve do sacku, pak do krabice a pridal 'pruvodni popis'. Pouzil jsem original krabici bez 'vnitrku' a hlavne hodne dukladne ji vystlal "bublinkovym igelitem", aby se nic nemohlo posunout. Zvazoval jsem i 2 krabice jako 'matrjosku'. Problem je, ze kdyz posilate 'lednicku' tak to kazdy opatrne zvedne a polozi, jenze mala krabice svadi k tomu to proste hodit.

1. den Pondeli: telefonat do acer, objednani opravy a PPL na dalsi den Ja pracuji od 8 do 16:30 tak jsem jim dal adresu do prace. Dali mi cislo opravy.
    2. den Utery: volal jsem na PPL kdy dorazi. Pry 8-18h. Doufal jsem ze si me nenechaji az na konec, nechali.ops: Kuryr dorazil v cca 17:25. Tak jsme mel hodinu prescasu. (mel jsem i tak co delat) Na PPL mi taky sdelili cislo baliku dulezite pro www.
    3. den Streda: podle www PPL jej prevzali v aceru v 9 rano, ale podle stranek aceru v poledne byl stale na ceste. Odpoledne telefonat .. stale naskladnuji. nakonec jej naskladnili 18:35, prisla SMS
    4.-10. den - dle www 'ceka na opravu'
    11. den Streda rano se objevil status 'je opravovan technikem' a v 16:01 prisla SMS ze je opraven a odeslan zpet. Obratem jsem volal do aceru v kolik to odeslali a jestli to stihne vecerni 'uzaverku' v PPL ktera je kolem 18.h. Pry to odeslo kolem 17, takze asi ano. Ale v PPL nebylo videt nic. Ukazalo se tam az nekdy kolem 20 hodiny ze balik byl 17:25 prevzan.
    12. den Ctvrtek rano se divam na www PPL ale stale jen byl prevzan v Brne, ale zadna stopa zda odesel, nebo dorazil do Ostravy. Telefonat do PPL - taky zadne zpravy. Mam to zkusit pozdeji. Kolem 11. se ukazalo na www PPL ze balik je v Ostrave a kratce na to v 11:30 dorazil kuryr.

Doma jsem proveril vsechny casti (WIFI, BT,...) vse OK. Podle papiru servisu byla vymenena zakladni deska .. coz je pravda, protoze jsem musel sparovat znovu BT. Taky WIFI ma jinou MAC adresu atd..

Takze na zaver spokojenost. Muzu rict z me zkusenosti, ze nemusi byt obava odeslat neco na opravu. Jen jsem mel problem s zajistenim predani PPL kde rozptyl 8-18 bez jekehokoliv
    upresneni je moc a pri prevzeti jsem do posledni chvile nebyl jist jestli balik dorazil a zda mam zaridit prevzeti. Proste nemuzu byt cely den k zastizeni na jednom miste. Na druhou stranu, pri odeslani do 18. vecer byl dorucen balik druhy den dopoledne.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Je to sice "jen" ntb, ale Acer to tedy je.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Docela zajimave cteni tahleta diskuze. Moc rad bych Vam vsem rekl, jak to v Aceru chodi a jake tam jsou podminky, bohuzel zatim nemuzu:

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Reakcí: 83
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 17:29
  2. Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 08:13
  3. HTC Advantage - Tipy,Triky,Zkusenosti
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 23:32
  4. POCKET OUTLOOK - tipy, triky, zkusenosti