Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 66

Téma: Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

tak to gratuluju k uspesne oprave

jen ta predstava, muset obetovat 2 pracovni dny me trosku desi ( obetovat 50% ceny PDA jen cekanim na privezeni z opravy je bes... )
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od _blackBone
    tak to gratuluju k uspesne oprave

jen ta predstava, muset obetovat 2 pracovni dny me trosku desi ( obetovat 50% ceny PDA jen cekanim na privezeni z opravy je bes... )
    Myslím, že když zaplatíš náklady, tak se to dá udělat i přes poštu. A měl bys to kolem 150 korun. A nebo osobní předání, máš-li to blízko. Ale jsou rozumní, nějak se s nima snad domluvit dá ;-).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak si take prihodim svoji zkusenost s "uzasnym" acerem. Pastnul jsem sem mail, ktery jsem jim ted poslal, protoze uz me to nebavi vypisovat to jeste jednou. Enjoy
    18. 5. k Vam byl dodan vadny pristroj Acer n311, BIOS v.1.00.15, sn xxx pod zakaznickym cislem xxx. Jako zavadu jsem udal, ze nedobiji pres kolebku. Tato skutecnost byla potvrzena i na prodejne Alzasoft v Praze, kde jsem pda koupil. Slo nabijet baterii jen externe a kdyz minuly tyden prestalo jit nabijet i externe, poslal jsem to k Vam. Pred chvilkou mi pda prislo zpatky s tim, ze zavada se neprojevila, ale byla preventivne nahrana nova verze BIOSu. Lituji, ze jsem Vam nenatocil na video, jak se zavada "neprojevuje." Nicmene po nahrani noveho BIOSu verze 1.00.16 pda opet nabiji, jak ma, za coz, at jste s tim udelali cokoli, dekuji. Nelibi se mi ale dve veci: Do servisu bylo zaslano kompletni baleni PDA pouze mimo dokumentace (nejaky strucny manualek a informace o servisech acer v Evrope). Zpatky mi prislo PDA bez stylusu a bez zaslepky na SD kartu. Tu zaslepku k zivotu nepotrebuji, ale rad bych Vas pozadal o vraceni stylusu, protoze tento typ PDA je dost tezko ovladatelny jen rukou. Na protokolu o oprave je podepsan pan Drdla, tak at se prosim podiva, zda se mu nevali nekde po stolem. A za druhe. Pochopim, ze stylus se muze ztratit nebo zapomenout, je to prece jen mala a v pda obvykle skryta vec, ale svoji n311 jsem Vam posilal ve vynikajicim stavu. Nosil jsem ho v originalnim pouzdre! Displej kryty originalni folii! Kdyz jsem Vam sve PDA odesilal, jedine znamky pouzivani byly patrne na zadni stene, kde pod stribrnou barvou krytu vysouvanim a zasouvanim do kozeneho pouzdra zacala na nekolika mistech lehce prosvitat puvodni cerna barva plastu. Ted, kdyz jsem ho vzal do ruky, nestacim se divit. Pri pohledu zezadu v levem dolnim rohu a pravem hornim rohu jsou vyrazne odreniny, jako by s tim nekdo svihl o zem nebo hral fotbal. Vazeni takhle si solidni servisni praci nepredstavuji. Toto PDA jsem koupil pred 3 mesici na praci a skutecne, za tu dobu me zamestnalo vice nez dost! Proto, jestlize budu uvazovat o prodeji nejakemu jinemu nestastlivci, ktery se rozhodne stat se vasim betatesterem tohoto vyrobku, chci mit PDA v takovem stavu, v jakem jsem Vam jej poslal (o zavade s dobijenim nemluvim) - tzn. s kompletni vybavou a bez viditelnych stop hrubeho zachazeni. Skrabanec v levem dolnim rohu je navic natolik vyrazny, ze to vypada, jako kdyz s tim opravdu nekdo v servise prastil o stul (cemuz bych se pri praci s timto pda zas tak nedivil), takze kdo vi, co jeste tim moznym narazem mohlo odejit uvnitr narazucitlive elektroniky a projevi se pozdeji. Zkousel jsem se pred chvili dovolat na uvedene tel. cislo do Brna, ale po odezneni uvodniho uvitani se hovor prerusil. Dobra, mozna nejaka chyba, zkusil jsem to podruhe, opet se hovor prerusil. Potreti jsem zavolal a tentokrat jsem pozorne poslouchal, zda ten prijemny zensky hlas neinformuje o zmene cisla - dozvedel jsem se, ze pracovi doba je pondeli a patek 8-17. Upozornuji, ze je utery, ctvrt na ctyri odpoledne a akorat jsem prisel o 25,- kc za hovory. Vazeni panove v Brne, kdybych nemusel byt odpoledne v praci, vzal bych hned auto a jel Vam to hodit do vylohy, protoze Acer me za posledni tri mesice stoji jen penize a cas a nic za to. Dejte mi prosim vedet, jak tuto situaci chcete resit - vymenou pda za nove, vracenim penez ci vymenou zadniho krytu (doufaje, ze elektronika je v poradku). Dekuji.
    Tohle me fakt vyprudilo. Jeste jsem si tu cetl Vase vsechny prispevky, ve kterych je to tak napul, spis horsi vuci jejich servisu, ale rikal jsem si, pohoda, mne se to snad nestane, uz si daj bacha. A hele, nejen, ze ztratej stylus a zaslepku, jeste ho zmasej... Jeste se ozvu, jak se to bude dal vyvijet

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Johny_G
    Slíbil jsem to, takže report:

- 3. května jsem zavolal do servisu. Řekli mi, že si PPL přijede druhý den mezi 8. a 18. hodinou. To mě dost zneklidnilo, takže jsem další den zůstal doma.
    - 4. května jsem se flákal doma a PPL přijeli kolem sedmé večer. Optal jsem se, v jakém časovém rozptylu mi to po opravě přivezou. Bylo mi řečeno, že mezi 14. a 15.
    - 5. května mi přišla SMS a mail o převzetí PDA.
    - 6., 7., 8. května nebyly pracovní dny. Kdybyste někdy potřebovali volno, tak mě přinuťte, abych si třeba něco objednal. Stoprocentně bude mezi tím nejméně 7 státních svátků, abych musel čekat.
    - 9. května jsem obdržel e-mail (SMS už ne) o odeslání PDA.
    - 10. května (dnes) jsem dostal PDA až domů, skutečně cca ve 14:30, už jsem byl doma ze školy (krátká výuka). Sice si závadu špatně vyložili (nevěděli, že se jim jen zhasnul display a považovali PDA za vypnuté bez možnosti zapnutí), ale vyměnili mi motherboard a dokonce jsem dostal nový stylus (ten slepený izolepou se jim asi nelíbil) a novou baterii. Zatím to vypadá, že všechno šlape jak má. Dá se říct, že jsem spokojen ;-). Jen kdybych si to já blb nenechal opravit tradičně přes víkend a státní svátek.
    Tak to gratuluji, já jsem se snažil vyreklamovat stylus a dopadl jsem tak, že jsem si ho po měsíčním mailování radši koupil...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

vidite, a ja kdyz jsem reklamoval u Sunnysoftu ( ti to posilali do Aceru ), tak mi vytahli stylus a zaslepku, do servisu slo jen hole PDA.

rada tedy zni - poslat jen hole PDA + pokud mozno k protokolu o prevzeti prilozit fotografie, aby se nestalo, ze je PDA obouchane

Nováček
    Registrace
    May 2006

Njn, zazraky se asi deji. Tak ja jsem poslal nefunkcni pda do servisu, jim prislo bez problemu funkcni. Ja jim poslal neposkozeny pda, jim pry prislo otriskany. Ja jim poslal kompletni baleni, oni mi poslali zpatky pulku. Docela kocourkov. Takze bohuzel ma blackbone pravdu - vyfotit pda tesne pred poslanim, nechat na zadni stranu nejlip jeste podepsat toho ceka z ppl, kterej to odvazi, ze fotka odpovida skutecnosti. A fakt jim poslat jen to pda, pripadne si opsat sn baterky . Stylus mi poslou, s odrenim nic neudelaj, je to pry moje slovo proti jejich. Mor a lepru na Acer.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Já mám zkušenosti se servisem Acer čistě pozitivní. Po tom jaké názory jste zde psali na fóru jsem měl strach dát své PDA na reklamaci a čekal jsem do poslední chvíle. Nyní už vím, že to byla chyba. Po hovoru s příjemným operátorem druhý den dorazila PPL a Acer byl hned příští den ráno na druhém konci republiky v servisu. Očekával jsem, že teď nastanou problémy a budu dlouho čekat na vyřízení reklamace, avšak již za 3dny mi přišla SMS, že mé PDA právě odeslali.
    Balíček přišel neporušen a k PDA nic nechybělo. Asi už se v ACERu poučili z neustálých výtek zákazníků. Já jsem nadmíru spokojen.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

tak budu potrebovat na N311 tlacitko (asi odesel spinac) tak nevim,mam to dat do prodejny nebo poslat do servisu? je to novy...abys e jeden bal, co poradite?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak som bol reklamovat moju N50p, ze sa mi sam odseba vypina, po zapnuti hardreset. Asi po 10 dnoch mi vratili pda s tym ze sa zavada neprejavila pri dlhodobom teste. Vymenili mi zadny kryt kvoli odlomenej casti (cca 1mm). Od vtedy bezi PDA ako hodinky uz sa vobec nevypina (len ked ho sam vypnem )
    Tak neviem co s nim v servise robili ale pomohlo to a som rad...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Taktéž spokojenost s reklamací PDA Acer n30. Po delším čase, co bylo PDA spuštěno se zpožďovaly hodiny, v servisu vyměnili základní desku a je klid...

Nováček
    Registrace
    May 2006

No, tak si opet prihodim neco k brnenskemu servisu. Tentokrat to vezmu strucne Prvni reklamace: pda nenabiji pres kolebku, jen externe baterii, po par dnech uz nenabij vubec -> odeslano do Brna. Vysledek: telefon z Brna, ze nabiji v poradku (pres jejich vlastni kolebku). Po nabijeni pres mou kolebku po telefonu uznano, ze je problem v ni. Konecny vysledek? V protokolu o oprave uvedeno, ze zavada se neprojevila! Dalsi nasledky - nevratili stylus, zaslepku a ochranny sacek, pda skrable a prestal po navratu ze servisu chodit doposud funkcni sw SPB pocket plus 3 -> navrat do servisu (jen pda, bez kolebky) -> mailova krespondence s technikem, kteremu pry ten sw chodi v pohode, ale zlobi mu jine sw veci, nasleduji 3 tydny cekani na vymenu zakl. desky. Vysledek - pda ctvrty tyden od reklamace zpatky, SPB pocket plus 3 stale zasekava po instalaci pda -> opet odeslani do servisu a celkem nastvanej telefonat, ktery vede k ujisteni, ze memu pripadu bude pridlena nejvyssi priorita. Po trech tydnech a 2 telefonatech zjistuji, ze na me jaksi zapomneli a ze ztratili vsechny original faktury a reklamacni protokoly. Vysledek? Ted se podrzte - v protokolu uvedeno zavada zadna, nebot se jedna o nekompatibilni sw a muzu byt rad, ze nemusim vyjimecne platit naklady za dopravu... Takze mne ten sw chodi pred tim, nez to poprve chytli do pracek, uplne v pohode, pak jejich technik rekne, ze jemu to chodi (teda pres jeho kolebku) taky a nasledne jinej technik to oznaci za nekompatibilni. Tolik asi k servisnimu centru Acer. Zazvonil zvonec, pohadky konec? Bohuzel jeste ne, tohle spis horor na pokracovani (

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem poslal svou n50 na reklamaci kvůli dobíjení.Po úterním telefonátu a vyřízení formalit mi bylo řečeno,že PPL si proto zítra dojede.Tak jsem čekal doma a kde nic tu nic.PPL dorazila až v pátek(nedávám za vinu Aceru,mohla být chyba i na straně PPL).Minulé úterý se na webu objevil status"Zařízení přijato",nevíte někdo bude i změna statusu po zahájení opravy?Díky

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

...no, jsem, uprimne receno, v soku po predchozich zkusenostech (cca tri mesice v servisu), ponevadz v pondeli rano, po neuspesnem vyzvednuti PPLkou predchozi tyden, jsem PDA dopravil do servisu sam a za dva dny bylo zpet, funkcni a bez problemu... ...tentokrat si tedy muzu stezovat pouze na PPL, zasilku si vubec nevyzvedli a navic mi zmackli rozek na krabici kdyz mi to vezli z5....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

tak taky přidám svoji zkušenost s acer servisem n311ka se mi přestala nabíjet, ukazovala divnou baterku, tak sem jim to tam poslal pplko přijelo sice o tejden dýl, ale nakonec se dostavili...
    když do 4 dnů balíček nedojel do brna, začal sem se po něm shánět, jediný kde o něm věděli je depo kde to vyzvedávali... tak sem kontaktoval acer, jakožto objednatele přepravy, ať si s tím něco udělaj...

po přesně měsíci po odeslání mi od nich došlo, že jim mám vyfakturovat částku 6500,- bez daně, s tím že se jedná o škodu (s tím že nový to stálo 8500 bez daně, takže nějakej 75%), s tím že to je starší půl roku, je tam nějaká amortizace a že jim pplko za ztracený nic víc nedá a že to neni standardni reklamace, protože to bylo kupovany na firmu...

pochopitelně uplná kravina, bo mě nemusí nějak zajímat, co oni/jimi zajištěná přeprava, s tím probedli (nehledě na to, že dle infa na PPL jim oni zaplatěj u zařízení do 1 roku 100% z ceny zařízení) takže stačilo lehce pohrozit žalobou, a už by měla bejt na cestě něco pro toho od koho sem to kupoval, aby vrátili peníze - take až vám bude acer chtít vrátit míň než to stálo, jen do nich )

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

ja neviem,ja chodim do aceru v brne reklamovat veci cca 3x tydne a nemali sme s raklamacemi ako firma vubec problem.holka na prime je v pohode a servis nam delaju priemerne do 5-tich dni. nikdy sa nam nestalo ze by nieco chybelo. (pri predani mi daju protokol,kde je vzdy prislusenstvi napsane). da sa s nima vcelku v pohode dohodnut sem-tam sa mi stane,ze zapomenu fakturu,tak sa s nima bez problemov dohodnem,ze im ju poslem faxom... proste pohoda...

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 83
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 17:29
  2. Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 08:13
  3. HTC Advantage - Tipy,Triky,Zkusenosti
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 23:32
  4. POCKET OUTLOOK - tipy, triky, zkusenosti