Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozebrany Dell Axim X50v - fotogalerie

beecher (9270)|2.11.2005 13:18
Na co clovek u tech kluku sikmookych nenarazi... :D

Takze chcete-li videt, jak X50v vypada zevnitr a ktere soucastky tepou vevnitr, mate prilezitost...
Falco_ce4you (311)|6.11.2005 08:51
Že by nějaký Richard Than Chuang?

:D :D :D

Když to vidím takhle hezky rozkuchaný, je až s podivem, že ta věcička může chodit.
A napadla mne jedna otázka - myslíte že kuchali funkčního Della, nebo nějakou mrtvolu?
markjag (386)|6.11.2005 13:53
Technicka otazka:
Bolo dane zariadenie aj nasledne zlozene dokopy? :D :D
milosgabriel (17)|7.11.2005 12:45
Děkuji, rád se kouknu.
Hezký den.
rockcz (32)|11.11.2005 04:29
Tak tohle se primo hodi k tomuhle tematu dneska sem konecne zavolal na Dell support protoze me muj vadny pixel stval , mel sem strach ze to budou hrozne resit ale po 5 min chatovani me posilaji novej Axim a tentokrat pry dukladne proveren aby se neopakovala stejna chyba.Do 4 dnu tu ma byt a vzhledem k tomu ze uz x50v nedelaj tak sem zvedavej jestli maj jeste naky na sklade jako ja bych si nechal klidne libit i 51 ale to uz bych chtel asi moc :)
beecher (9270)|11.11.2005 07:51
Nechtel, to je bezna vec... ;)

Pokud ti prodejce neni schopen v dobe zaruky vymenit vadne zarizeni za stejne z duvodu, ze se jiz nevyrabi, tak ti musi poskytnout nahradu ve stejne kvalite ci vyssi. Tedy aspon tady v CR.
rockcz (32)|11.11.2005 08:38
[QUOTE="beecher"]Nechtel, to je bezna vec... ;)

Pokud ti prodejce neni schopen v dobe zaruky vymenit vadne zarizeni za stejne z duvodu, ze se jiz nevyrabi, tak ti musi poskytnout nahradu ve stejne kvalite ci vyssi. Tedy aspon tady v CR.[/QUOTE]
Budu do 4 pracovnich dnu informovat jak to dopadlo...
Falco_ce4you (311)|11.11.2005 10:22
No, nechci být přehnaný pesimista, ale většinou ti prevíti mají, právě pro tuhle případy, hezkých pár kousků schovaných. :?
Nedávno jsem reklamoval pevný disk, který lehnul cca 14 dní před koncem 3 leté záruky. Na tehdejší dobu úctyhodných 6GB, jsem tímto zamýšlel nahradit o trošku vyšší kapacitou - dnes minimální 40GB. Jaké bylo mé překvapení, když mi přišel naprosto stejný disk který jsem reklamoval. Takže dnes mám v šuplíku úplně nový 6GB disk. :)
beecher (9270)|11.11.2005 10:26
Pokud ti ho opravili, tak proc ne? ;)
Drzet skladem 6GB disk 3 roky, no nevim, to mi moc ekonomicke neprijde...
markjag (386)|11.11.2005 12:51
Kamos dopadol troska horsie. Pokazil sa mu HDD v NB a poslal to preklamovat. Mal 60 GB IBM s 8MB CACHE, Doseil mu uplne iny co sa tyka CACHE pamete a znacky. Co sa otacok tyka tak to uz si nespominam... Volal tam aby vymenili a odbili ho tym ze nemusia pretoze vo specifikacii notebooku nie je pisany presne aky HDD tam bol, je pisana len kapacita takze moze dostat hocijaky disk v tej kapacite.
No krasa ::D