Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy s sms

lukash (24)|2.11.2005 10:13
Dobry den.
Vlastnim Dataphone3 uz nejakou dobu. Fungoval jak ma, ale jednou se mi stal sam od sebe hard reset. Nastesti jsem mel zalohu, tak nic hrozneho. Od to doby mam ale problemy s sms. Komukoli odeslu sms tak mu prijde 2x. Mohli by jste mi nekdo poradit cim by to mohlo byt? Pristroj je od eurotelu a mam v nem oskara. Predem dekuji za odpovedi
Kato_ce4you (970)|2.11.2005 14:11
Urcite pouzivas neco ve stylu SPB Pocket Plus na prepinani/ukoncovani uloh (tzv. task manager). Nesmis ukoncovat tmail.exe (nebo poutlook.exe - mozna radeji oboji :D). Tenhle program proste neukoncuj a nech bezet stale dal. Tzn. v nastaveni toho task manageru je urcite nejaka zalozka vyjimky nebo neco v tom stylu - tak tam pripis tyhle programy, at se po kliknuti na krizek neukoncuji, ale pouze minimalizuji a je po problemu ;)
lukash (24)|3.11.2005 08:01
[QUOTE="Kato"]Urcite pouzivas neco ve stylu SPB Pocket Plus na prepinani/ukoncovani uloh (tzv. task manager). Nesmis ukoncovat tmail.exe (nebo poutlook.exe - mozna radeji oboji :D). Tenhle program proste neukoncuj a nech bezet stale dal. Tzn. v nastaveni toho task manageru je urcite nejaka zalozka vyjimky nebo neco v tom stylu - tak tam pripis tyhle programy, at se po kliknuti na krizek neukoncuji, ale pouze minimalizuji a je po problemu ;) [/QUOTE]
Diky za radu. Jevi se to zatim jako vyresene.