Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odesilani e-mailu

sulc (19)|2.11.2005 00:28
Ahoj,
resim problem s odesilanim e-mailu pres klasickeho postaka ve WIN CE 4.21 + hx 4700 ROM 1.10.08. Problem mam s tim, ze pri odpovedi na dosly mail mi to v dost velkem procentu pripadu hlasi "od: Spravce systemu: Vase zprava ..... nebyla odeslana a byla premistena do konceptu. Nasledujici prijemce neni platny ... a vypise adresata.

To je samozrejme nesmysl, jelikoz ten mail platny je. Na jiny mail to odesle normalne.

Delsi dobu si s tim uz lamu hlavu, ale nedari se mi objevit a odstranit pricinu.

Pomuze prosim nekdo.

Diky
Pavlucha (1496)|2.11.2005 02:28
Přes co ty maily posíláš? Přes jaký účet?
Pokud máš účet u providera (a správně nastavený server odchozí pošty), tak bych kontaktoval jeho...
Moje zkušenost je bohužel taková, že ačkoliv mám účet, kde mi SMTP server maily odesílal (Tiscali), po cca půl roce to přestalo fungovat a musel jsem začít používat pro odchozí maily jiný server.
jumbo_ce4you (162)|2.11.2005 08:42
Důležité také je, přes jaký účet se připojuješ k Internetu - např. já používám GPRS Eurotelu, takže SMTP musí být nastaven ve všech mých e-mailových účtech v PDA jako smtp.etmail.cz - jinak to píše přesně tuto hlášku.
sulc (19)|2.11.2005 11:39
Tak se mi to podarilo vyresit. Nebylo to nic jineho nez vyzadani autorizace serveru odchozi posty v kroku 2/3 pri nastavovani posty. Bezim na vlastnim serveru i domene, cili vyse popsane priciny to byt nemohli. Slo ve sve podstate jen o ochranu proti spamu.

Presto moc diky.
Alanos (2)|3.11.2005 20:10
Tak s tímhle jsem se trápil zhruba 2 dny. Studoval všechny možné diskuse ... a že jich na toto téma je , až mi pomohlo přesně tohle
1. jsem připojeny doma přez BT do notebooku který je připojen přez bránu rovnou do internetu 2,4Mega. Takže využívám síť LAN.
V bodě 4/4 nastavení emailového účtu je tlačítko možnosti.
Zvolit možnosti dale v boděd 1/3 zvolit správně použité připojení.

tj to které zrovna používáte. BT se mi tu ukazuje jako velmi dlouhé číslo v závorkách.
ted jsemtam dal volbu internet a funguje to taky.
Když jsem dal tuhle volbu vše funguje jak ma.

Ahoj ALAN

HP 3715