Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Notifikacni emaily na ce4you

Pavel Koza (4761)|31.10.2005 18:47
Pratele,

stale rostouci navstevnost tohoto serveru s sebou prinasi i drobne problemy. Jednou z nich je i stoupajici zatez serveru, ktera se pomalu stava neunosnou. Nez tedy bude k dispozici novy system na novem zeleze, musim prijout nektera opatreni. Mezi ta nejmene bolestiva radim i nasledujici zmenu. Prave v tuto chvili nastavuji vsem ctenarum policko Upozornit mě na VŠECHNY příspěvky na Ne. Osobne si myslim, ze vzhledem k poctu prispevku spolu s faktem, ze se v emailech neposila text prispevku, je tato vlastnost dost zbytecna. Bohuzel skoro 100 z vas ji ma zapnutou, coz nasobeno poctem prispevku (mnoho set za den) dava desetitisice vice mene zbytecne odeslanych emailu DENNE!

Funkcnost jsem uplne nezrusil, kdo to skutecne pouziva a vyuziva, necht si to v profilu zase zapne, ale alespon do doby noveho serveru prosim o zvazeni, zda se bez teto vlastnosti neobejdete. Diky
TheMelin (1642)|31.10.2005 19:46
Já to používám. Jedu přes GPRS a je pro mne jednoduší i rychlejší kliknout na odkaz v mailu u tématu který mě zajímá, než se proťukávat webem. Děkuji za zachování mailové notifikace.
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2005 20:13
Možná lepší a pohodlnější je používat toto (příspěvky za posledních 24 hodin):

https://www.ce4you.cz/forums/search_results.asp?a=24hours&s=&u=&fi=0


resp. pro mobilní verzi toto:

http://mobile.ce4you.cz/forums/search_results.asp?a=24hours&s=&u=&fi=0

Pokud někdo sleduje pravidelně a čte téměř všechno, je to určitě rychlejší a pohodlnější, než se proklikávat tou záplavou notifikačních mailů. A pak je ještě mazat :(
blue face (120)|31.10.2005 20:25
On to má někdo zapnuté? Já to zkusil jen jednou a již nikdy více. To opravdu (kromě adminů) někdo pročítá všechny příspěvky ze všech diskusí? A pracujete někdy? Spíte někdy?
Johny_G (384)|31.10.2005 20:46
Taky mi to příjde jako nesmysl. Každý den (většinou několikrát) si to fórum otevřu, vyhlédnu si, která ze mnou sledovaných témat jsou označena modrým logem CE4YOU, a přečtu si je. Jednou jsem si zapnul notifikaci na mobilmanii. Po hodině a půl jsem jí musel dát do antispamového filtru. Tam je úplně nejlepší, že už to nejde vypnout.
lukike (278)|31.10.2005 20:47
Ja mam notifikacne maily zapnute,iba v tych temach ktore riesia moj problem..
Na ostatne temy,ktore ma zaujimaju urobim zalozku alebo sa preklikam.Co ked natrafim na novu temu z nejakou cool app :D :D :D

Inac chcel by som sa opytat admina,ci existuje link na rychle prihlasenie (ked sa dostanem na ce4you aby som bol uz aj prihlaseny)..trochu mimo temy
ElSoft (1244)|31.10.2005 21:23
zkus vyuzit funkce "Prihlasit automaticky pri pristi navsteve", zrejme nuto mit povolene Cookies
00099183_login_9bAk.jpg
stary_pes_ce4you (252)|31.10.2005 21:29
S tymto krokom suhlasim, je to fajn ak to ma zrychlit celkovy chod. Myslim ze toto forum by potrebovalo lepsi facelift, mozno male upravy vo vyhladavani. Inac tuto stranku navstevujem niekolko krat denne!

Apropo, niekto zodpovedny. Chcel by som vas, ako spoluorganizator Bratislavskej stretavky fanusikov CE4YOU, poprosit, ci by ste nemohli dat informaciu o nej na hlavnu stranku. Dakujem!
stary_pes_ce4you (252)|31.10.2005 21:31
Este by sa mozno dala zabudovat nejaka ochrana proti hammeringu :D :D :D Prepacte ze som ten predosly prispevok zduploval :)
miroslav_ce4you (219)|31.10.2005 22:04
Pridaj toto menu na kazdu stranku a ihned odlahcis WEB !!!

Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
Zobrazit vaše příspěvky
@ Zobrazit vaše oblíbené diskuze
Zobrazit příspěvky bez odpovědi
Zobrazit příspěvky za posledních 24 hodin
lukike (278)|31.10.2005 23:15
[QUOTE="ElSoft"]zkus vyuzit funkce "Prihlasit automaticky pri pristi navsteve", zrejme nuto mit povolene Cookies[/QUOTE]
O tejto moznosti viem,ale to ma prihlasi automaticky iba raz a potom zase rucne...
Iba ak by som nechaval historiu,co mi by zbytocne zahlcovala pamat..:sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2005 23:28
Pokud myslíš na PC, tak záleží taky na nastavení používaného browseru.
lukike (278)|31.10.2005 23:55
Nie nie myslim cez PDA....
beecher (9270)|1.11.2005 05:54
Nemas tam nainstalovany nejaky cistic PDAcka, co ti smaze i cookies?
lukike (278)|1.11.2005 06:42
[QUOTE="beecher"]Nemas tam nainstalovany nejaky cistic PDAcka, co ti smaze i cookies?[/QUOTE]

No mam SuperCleaner..ale samo mi to cookes atd nevymazuje...
Keby bol nejaky link na rychle prihlase napr www.ce4you.cz/login=test/heslo=test :D :D :D
beecher (9270)|1.11.2005 06:56
[QUOTE="lukike"]1. No mam SuperCleaner..ale samo mi to cookes atd nevymazuje...

2. Keby bol nejaky link na rychle prihlase napr www.ce4you.cz/login=test/heslo=test :D :D :D [/QUOTE]

1. No, ja bych si to prekontroloval a jednou zkusil bez nej nastartovat, pripadne jeste jednou projit nastaveni IE, jestli tam nemas taky jeste neco nastaveno...
2. No to je naprosty nesmysl...
lukike (278)|1.11.2005 08:56
Preco nezmysel???Stale,sa musim prihlasovat ked chcem napisat prispevok.
Ked zatvorim IE,tak sa mi historia nevymaze..lenze na druhej strane keby som ju nechaval,tak zbytocne pridem o pamat:)
Zdenek Malinsky (9781)|1.11.2005 09:01
V registrech si nastav ukládání historie, cookies a TIF na kartu.
Prostě: smažeš cookies=musíš se znovu přihlásit a vypsat jméno a heslo.
beecher (9270)|1.11.2005 09:08
[QUOTE="lukike"]Preco nezmysel???Stale,sa musim prihlasovat ked chcem napisat prispevok.[/QUOTE]Ale chapes, ze to je jenom tvuj problem? Ze ti tam neco maze cookies?
Ja je nemazu a funguje mi to bez problemu...

Jinak jsem to myslel tak, ze prihlasovat se do systemu pres URL je nesmysl, protoze je takovy pozadavek lehke odchytit a kazdy by pak mohl se jako ty prihlasit? :sarcastic:
lukike (278)|1.11.2005 09:22
Becheer ak som ta spravne pochopil,tak keby existovalo prihlasenie cez url,tak by sa mohol niekto iny prihl. za mna???:O :D
beecher (9270)|1.11.2005 09:43
To sice "muze" i ted, ale proc to usnadnovat jeste prihlasenim pres URL? ;)
stary_pes_ce4you (252)|1.11.2005 09:48
Nevymyslajte, takto je to dobre.

Ja sa prihlasujem aj z kompu, aj z PDA a nejake prihlasenie mi az tolko casu nezoberie...
lukike (278)|1.11.2005 10:40
[QUOTE="beecher"]To sice "muze" i ted, ale proc to usnadnovat jeste prihlasenim pres URL? ;)[/QUOTE]

Aha,nevedel som....
TheMelin (1642)|1.11.2005 16:19
Tak si začínám zvykat na funkci "zobrazit příspěvky za posledních 24 hodin", ale vadí mi jedna věc. Jelikož se to ukládá do cookies a ce4you sleduji jak na PPC tak na PC, tak co shlédnu na PPC tak na PC mám opět zbarvené jako nové. Nešlo by udělat, aby se to ukládalo do profilu?
Nebo ohledně notifikací mailu, že by se poslal jen jeden mail pro upozornění na nový příspěvek a žádný další mail by ohledně daného tématu nepřišel dokud by se uživatel nepodíval na stránky? Jako je to u diskuzí phpBB. Tím by se dost odlehčilo serveru.
wisp_ce4you (200)|1.11.2005 20:56
Take bych uvital ukladani infa o shlednutych diskuzich do profilu - diskuzi ctu na PDA, notasu a obcas i na stolnim PC
Saman_ce4you (1451)|7.11.2005 10:37
Mozna to tu uz bylo, ale co zavyst na forum RSS? To by mohlo odlehcit..
ZdenekP (224)|7.11.2005 11:55
[QUOTE="lukike"]Preco nezmysel???Stale,sa musim prihlasovat ked chcem napisat prispevok.
Ked zatvorim IE,tak sa mi historia nevymaze..lenze na druhej strane keby som ju nechaval,tak zbytocne pridem o pamat:) [/QUOTE]

Nepřijdeš, když siukládání temp souborů, cookie a historie přesměruješ na kartu.