Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkusenosti z kradeze

Andilek (173)|30.10.2005 20:49
Ahoj, mozna by nebylo od veci napsat clanek na tema "prisel jsem o zarizeni, co mam delat? Minuly tyden se mi to totiz stalo, skoda na veskerem ukradenem zarizeni tak 100k a jeste ted se potykam s administrativnim simlem.
1) Policie ma povinnost zapsat seriova cisla - nikdo se me nezeptal ani na model a tak jsem dodatecne musel vse hlasit z vlastni iniciativy.
2) Je vhodne oznamit ukradena seriova cisla do mezinarodnich databazi vyrobcu kvuli servisu?
U Dellu (notebook) to bylo tak, ze jsem zavolal na prvni oficialni servis a tam to zaevidovali.
U HP (hx4700) nezaevidovali nic, jen mi rekli, at to poslu pisemne spolu s protokolem z policie (ten mi policie nevydala a snad ho dostanu v pondeli - tyden po kradezi) a spolu s kupnim dokladem.

Priznam se, ze kdybych predtim cetl nejaky clanek presne specifikujici co mam kde hlasit a na cem mam trvat aby bylo v protokolu, docela by mi to pomohlo.
Saman_ce4you (1451)|30.10.2005 23:43
Tak to je neprijemny, soucitim s tebou.
Neporadim ti, ale jen jestli muzes prozradit, jakym zpusobem ti to ukradli? Vykradli auto/byt?
Andilek (173)|31.10.2005 00:11
Klasika, auto. Nejak jsem si myslel, ze nosit brasnu s notebookem s sebou kdyz zpet nesu behem par minut 2 monitory je zbytecnost.