Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program na blokování spouštění AS ?

JanHavlicek (635)|26.10.2005 16:37
Zdar, už jsem se ptal v jiném tématu, ale bez odpovědi, používám držák do auta ARKON a navigaci TT5, ovšem díky nabíjení a připojení nabíječky do USB se mi nepravidelně spouští activesync a tomtom se tak dostane do pozadí a nenaviguje. Nevíte, jak tohle vyřešit, aby se vůbec nespustil, třeba pomocí nějakého softu, který by to zablokoval nebo třeba v nějakém nastavení ? Díky
beecher (9270)|26.10.2005 16:41
To spise vypada na chybne zapojeni v tom Arkonu...

EDIT: Nemate jeste nejak divne nastaveny AS v PDA (nastavena automaticka synchronizace)? A dela to jenom v tom drzaku?
JanHavlicek (635)|26.10.2005 17:42
[QUOTE="beecher"]To spise vypada na chybne zapojeni v tom Arkonu...

EDIT: Nemate jeste nejak divne nastaveny AS v PDA (nastavena automaticka synchronizace)? A dela to jenom v tom drzaku?[/QUOTE]

No dělá to pouze v držáku. Jaké zapojení myslíš ? Automatická synchronizace ? Nastavení mám následující : Tools -> options -> políčka use mobile... a sync with this pc... odškrtnuty -> options -> when crandled -> enable pc sync during... odškrtnuto a dole nastaveno maintain connection
beecher (9270)|26.10.2005 17:56
Zapojenim myslim zapojeni konektoru v Arkonu...
JanHavlicek (635)|26.10.2005 18:14
[QUOTE="beecher"]Zapojenim myslim zapojeni konektoru v Arkonu...
[/QUOTE]
Myslíš jako špatně z výroby ? To by bylo špatný, ale ani by to tolik nevadilo, kdyby třeba existoval nějaký program na to blokování spouštění