Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact Nefunguje sluchátko, funguje hlasitý odposlech

jvarilek (3)|26.10.2005 14:40
Dobrý den,

Mám takový problém s HTC Compact, při telefonování mi nefunguje sluchátko. Nejzajimavější je, že když při hovoru hýbu s nastavením hlasitosti (je jedno, jestli šoupátko na boku, nebo softwarové šoupátko, které se objeví po tuknutí na ikonku reproduktoru) tak při tom zeslabovani a zesilovani zvuku JE hovor ze sluchátka slyšet, přerušován pípáním systémového zvuku "změny hlasitosti". Když přestanu úroveň hlasitosti měnit, zvuk ze sluchátka přestane jít. Hlasitý odposlech (podržení tlačítka telefonu při hovoru) funguje, stejně funguje i mikrofon (v obou režimech)

(BT headsetem to není, dělá to stejně i při vypnutém BT,
zkoušeno i po HW restartu BEZ instalace češtiny)

Děkuji, Josef V.
Orloj_ce4you (299)|26.10.2005 15:22
to mi delalo teze a postacilo troskuj "zastourat" jackem v konektoru pro headset -ta zdirka je mizerne navrzena a jeste hur provedena. stale to obcas vypadava, ale postaci vzdy paratkem trochu "zaryt" do otvoru a uz to zas slape
jvarilek (3)|27.10.2005 00:22
Zkousel jsem a ani nahodou... (headset funguje) ale sluchatko ani po vyraznejsim zastourani ne.....
Orloj_ce4you (299)|31.10.2005 00:35
tak to vyzera ze ten kontakt v konektoru mozna odesel do vecnych lovist -ten co zjistuje, jestli je ve zdirce jack, nebo ne.. rikal jsem, jsou hoodne spatne technologicky vyreseny.. zkusil bych to reklamovat..
Miloš Strouhal (3997)|31.10.2005 00:40
Ja to reklamoval hned druhy den jak jsem to zjistil a do deseti dnu jsem dostal novou zakladni desku. :yes:
jvarilek (3)|8.11.2005 15:24
No, je to na reklamaci, tak uvidime... ted to je cca 10 dnu...:?: