Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prohližeč PDF

Barbados (189)|25.10.2005 20:10
Jaky pouzivate prohlizec na soubory v PDF ? Já clearvue suite ale treba na letak makra se v tomhle programu koukat vubec neda .
lukike (278)|25.10.2005 20:59
Aj ja hlaadam program na pdf...:D
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2005 21:05
Adobe

Je to ale pořádný macek, tak s ním raději na kartu nebo do storage.
RStein (2012)|25.10.2005 21:09
Jak pise Zdenek, primo na pdf je dobry Adobe Reader pro PPC, i kdyz ja jsem si zvykl konvertovat na notebooku pdf soubory do RepliGo formatu, ktery je pohodlnejsi na prohlizeni.
Barbados (189)|25.10.2005 21:14
[QUOTE="RStein"]Jak pise Zdenek, primo na pdf je dobry Adobe Reader pro PPC, i kdyz ja jsem si zvykl konvertovat na notebooku pdf soubory do RepliGo formatu, ktery je pohodlnejsi na prohlizeni.[/QUOTE]
tak to me teda zajima , jak a v jakem programu to konvertujes a jakou to ma oproti normalnimu pdf vyhodu ?
RStein (2012)|25.10.2005 21:22
Info o RepliGo

Za ty penize stoji...

Pouzivam ho hlavne proto, ze zadny PPC program na prohlizeni pdf mi nedokazal vsechny dokumenty zobrazit tak, aby byl veskery obsah prizpusoben velikosti obrazovky.

To RepliGo dokaze perfektne, navic podporuje fullscreen a landscape mod (i na zarizenich bez WM 2003 SE). Ja pouzivam RepliGo jako univerzalni program na cteni ruznych typu dokumentu a knih v el. formatu.
lukike (278)|25.10.2005 21:35
Uf uf,tak to teda je macek... 13MB... :D :D
lukike (278)|26.10.2005 06:29
Nema ju niekto v .cab alebo .zip subore?
exe mi nechce otvorit a nainstalovat..diiiiik
neooo666 (243)|26.10.2005 10:28
exe instalátor se spouští klasicky z komplu a je normálně spustitelný na procesorové řadě x86. Macek je to proto, že se větší část (11MB) instaluje na PC a bez této je méně použitelný. Obsahuje především konventor, který umožní zformátovat převáděný .pdf dokument při kopírování do PPC tím způsobem, že jej "otaguje" což při následném prohlížení na PPC umožní použít "Reflow" mode a dokument je tak lépe zobrazitelný na mobilních zařízeních (text je přizpůsoben na šířku obrazovky při jakémkoliv zoomu). Na PPC zabírá 7.5MB a mám jej komplet naistalován na kartě, po zkušenostech s prohlížením bych tedy v žádném případě instalační část pro PC vynechávat nedoporučoval a neinstaloval tedy pouze příp. CAB který se dá při instalaci snadno vyextrahovat, ale aplikaci kompletní včetně konvertoru, bez něj je prohlížení dokumentu degradováno neustálým posouváním posuvníkem v horizontální rovině a je prakticky nepoužitelné.
našrot (126)|27.10.2005 23:29
Adobe Reader pro PPC má ale přesto jednu nepříjemnou nevýhodu - ani verze 2.0 ještě nepodporuje VGA a písmenka jsou prostě rozmazaná, aby to byl jako cleartype pro rozlišení 320x240, takže se nedá použít malé zvětšení, protože udělá text nečitelným :o(