Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: nějakou pořádnou hru..

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdary, už mam PDA delší dobui ale zatim mě nenatcha ani jedna hra... Nevíte o něčem pěkným? Nejlí aby to šlo pod realVGA a ovládalo se to displayem... Na hx4700 je ten sku... tuchpad )))).. Jo ještě neni taková ta hra jako bejvávala na starejch kompech, 2d plošinovka kde bylo hafo tanků a vy ste si vybrali zbraň nastavili kanon a vypálili a snažili ste se dostat okolní tanky, láva, napalm atd.... )) Díkys
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Dikys za link. Nevíte ještě o nějaký pekný hře? Třeba strategie něco na styl aoe... Nebo to je jedno co ale hlavně aby se to ovládalo tužtičkou

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Warfare, Argentum... paradni strategie ala Duna ci RedAlert (maybe smeska ze Starcraftu )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

age of empires na pocketpc existuji. Argentum a warfare jsou tez dobre. Ze strategii dalsi napr simcity 2000 a hromada dalsich. Podivej se napr. na www.clickgamer.com. Ten se specilizuje na hry . Recenze najdes tez na pdarcade.com.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Lidi co maj na svedomi Atomic Cannon (Isotope 244) maj i dalsi vybornou VGA hru Acky's XP Breakout Pocket. Hral jsem demo a fakt se mi to libilo. A k tomu se vaze i moje dalsi otazka, vim ze je to tady na foru tak trochu tabu ale neda mi to.... Tak se toho prosim drzte. Dekuji. Moderator

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-05-2011, 08:22
  2. Neznáte nějakou WEB Online??
    Od ufodlak v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-06-2007, 21:33
  3. Poradte nejakou hru !!!
    Od limon v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 19-05-2005, 14:28
  4. nevyvíjí fujitsu-siemens už nějakou řadu LOOX 800??
    Od padrinos v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-05-2005, 13:25