Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IPAQ 3715 - GPS I-TEC

mch810 (14)|23.10.2005 21:40
Mam problem s navigaci I-tec (16 kanalovy myslim BT 339 nyni novinka na trhu). Pouzivam TOMTOM 5, pokud zapnu GPS info, ktere bylo soucasti navigace, tak vse je v poradku, zachyti satelity atd. V programu Tomtom uz te neni tak jednoduche, celkem 3 se mi povedlo zprovoznit navigaci a behala bez probelmu, ale kdyz jsem vse vypnul na dlouhu, tak pote mi to pise, ze neni detekovano GPS nevim proc. Poprve a podruhe to bylo po preinstalaci Tomtom, pote uz ani preinstalace nezabrala, po treti vse v poradku nabehlo, ale po chvili se to spadlo samo od sebe az uz to zase neslo, nevim co nastavit, protoze tam mnoho moznosti neni. Pouzivam bluetooth spojeni. Dekuji za radu
beecher (9270)|24.10.2005 11:54
Staci udelat toto:
1. Sparovat PDA a GPku, tak aby se vytvoril v BT Manageru zastupce na spojeni s GPSkou.
2. Pustit TomTom, v nastaveni dat konfiguraci GPSky, vybrat Ostatni GPS, vybrat GPS na COM portu 6 (vetsinou tam by mela byt nastavena) a dat OK. Chvilku to trva nez se chytne, ale pak uz je to bez problemu...
mch810 (14)|24.10.2005 20:57
Jo jo, diky, za radu, dnes rano cestou do prace jsem na to take prisel. Je to presne, jak bylo receno. Dokonce ani nemusim nic parovat, vyhleda vse samo po spousteni TOMTOMa. Jen to opravdu chvili trva, ale kdyz je clovek v pohybu tak se to urychli. Ale jinak diky za pomoc.
beecher (9270)|24.10.2005 21:34
Ten prvni bod myslen pro nekoho, kdo to jeste neudelal... ;)