Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukoly(nebo kalendar) a vyber z kontaktu

Duddits (217)|23.10.2005 10:16
Kdyz si zadavam novy ukol nebo udalost(konkretne treba pripomenuti nekomu zavolat) v kalendari, chybi mi moznost vybirat primo z kontaktu(jsem na to zvykly z SE T610) a musim si to zapsat rucne coz je zdlouhave. Nemate nekdo nejaky tip na soft,ktery to resi?
Milan Švec (938)|23.10.2005 10:47
Duddits (217)|23.10.2005 19:46
Diky,asi tak nejak jsem to chtel,anglictina mi nevadi
GeorgeCZ_ce4you (141)|24.10.2005 12:06
Pred casem jsem mel verzi PI pro Palm (Agendus) a ten resil linkovani ukolu/schuzky s kontaktem lepe. Slo to rychleji zadavat a PI pro WIN navic krome jmena vlozi i telefon jako text. Spatne se to pak vytaci a dost to prekazi. Po zrale uvaze jsem PI poslal pryc a pouzivam standardni aplikace a PocketBreeze - bez linkovani.
Milan Švec (938)|25.10.2005 18:52
Na PI nedám dopustit. Bez jeho každodenních služeb (cokoliv na minimum kliknutí - stačí se naučit využívat šablony a připravit si texty pro opakované situace) si svoji práci už neumím představit.
To, že mi PI nabídne při ukládání akce (události) ke jménu kontaktu i (z mnoha jiných předem nastavené) telefonní číslo (obvykle mobil), mně šetří čas a pomáhá to i při mé pozdější orientaci (při přesnější identifikaci, o koho jde). Bez další námahy.