Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

UPGRADE 1.77 NA 1.87

null (0)|2.4.2003 17:19
ZDRAVIM VSECHNY.
KDO MA ZKUSENOSTI S UPGRADE ROM IPAQU 3630 Z 1.77 NA 1.87. CHTEL BYCH VEDET CEHO SE VYHNOUT ABY NEDOSLO K ZATUHNUTI PRI INSTALACI POPR. CO JE NUTNE PRED INSTALACI PROVEST. A JESTI JSOU PO UPGRADE VIDITELNE ROZDILY. CHCI UGRADE PODSTOUPIT PRO TO, ZE JSE IPAQ PO NEKOLIKA NAINSTALOVANYCH PROGRAMECH NECHCE SPOJIT PRES ACTIVESYNC S PC. PO TVRDEM RESETU JE VSAK VSE V PORADKU. DIKY.
pernik_ce4you (24)|2.4.2003 21:29
Nemyslim si, ze by upgrade ROM tento problem vyresil. I kdyz u M$ nikdy clovek nevi.

Predevsim bych hledal problem na pocitaci, se kterym probiha synchronizace, a nebo v nainstalovanych aplikacich.

PS - Kdy byl naposledy pocitac, se kterym je synchronizovano, updatovan, pripadne reinstalovan?

Pokud vlastnis CF adapter a chces to prubnout - nemel by byt zasadni problem - je to prace tak na pul hodiny. Pomoci serioveho kabelu to trva tak 2 hodiny - pokud nejsou nejake problemy. Nekolikrat jsem to jiz absolvoval :(
null (0)|3.4.2003 16:26
PODLE MEHO JE ZASE SPISE PROBLEM V PDA. ZKOUSEL JSEM NAINSTALOVAT ZCELA JINE PROGRAMY VYDELAL Z KOLIBKY, MEKY RESET A OPETOVNE PRIPOJENI JIZ NEPROBEHLO. MYSLIS ZE BY SPISE NEZ UPGRADE ROM NA 1.87 POMOHLO PREINSTALOVAT NA POCKETPC 2002 ? CF ZAKET (K PDA) MAM, ALE NEVIM NAC HO BUDU K UPGRADE POTREBOVAT (PDA MAM CHVILI A NEMAM ZADNE ZKUSENOSTI), KOLIBKU MAM POUZE SE SERIOVYM PORTEM. MUZES PROSIM TE JESTE (LAICKY) NAPSAT POSTUP UPGRADE?JINAK PDA MAM JESTE V ZARUCE(POSLEDNICH 14 DNI), ALE JSEM ZE SEV.MOR. A POSTOU JSE MI PDA NECHCE POSILAT. MOC DIKY.