Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VPN, mapovani disku

sabak_ce4you (59)|22.10.2005 09:18
Ahoj,
Po silenych problemech se mi konecne podarilo rozjet PPTP VPN Linux ->WM2005. Ping na pocitace v lokalni siti funguje, dokonce je pres resco explorer- computers near me, vidim, ale kdyz se na ne chci pripojit ke sdilenym diskum tak to prohlasi "Cannot connect shared path. The network path was not found". Totez ve file explorer, totez v Total commander.
Nemel s tim nekdo podobny problem? (nemusi se mu nekde podsunout userid/password pres registry?
Dik za pomoc
Adam
sabak_ce4you (59)|22.10.2005 09:27
Hmm,tak jsem na to koukal pres Iptraf a pri pingu prochazeji packety, pri hledani v lokalni siti taky udp i tcp litaj, dokonce ftpcko na server v lokalni siti funguje, ale kdyz chci pripojit slozku tak ani packet!!! To vypada ze je neco shnileho v pocketpc 2005?
Pavel Fejtek (27)|22.10.2005 12:14
ja mam pripojeni k linuxovemu serveru pres bt, takze z hlediska hopu pres interfejsy by to bylo nastejno. Kdyz chci pripojit disk ze samby tak se mi pda zacne pripojovat pres gprs (coz by mohlo byt jako to,ze nevidis zadny provoz,snazi se to jinudy) Jinak vsechny ostatni spojeni taky chodi. Jak tam mas nastavene dns? a smb nazvy tech pocitacu? Mam zkusenost ze windowsy zlobi pokud nesedi dns a smb jmeno... Jo a smb neumi smerovani, zkusil bych jeste na nejakem pocitaci nastavit prostredek pro guesta (vyloucit vliv posilani jmena a hesla) a z pda se pripojit primo na ipadresu...