Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Je spolupráce PDA a BT GPS bez problemů?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ahoj vsichni. Rozhodl jsem se pro koupi PDA HP 3715. K tomu bych chtel koupit nejaky bluetooth GPS a mapu dynavix 2005. Nekde jsem zaslechl ze s temahle antenama pres bluetooth jsou nejaky problemy. Prej se to nekdy nejak nechce sparovat ty dve zarizeni a navigace nefunguje. JE to pravda? Co rikate na muj vyber.....bude to moje prvni PDA tak bych si rad nechal poradit, poku djsem vybral neco spatneho.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

je to nesmysl, vetsina lidi poiziva BT GPSky, jine se temer neprodavaji a zadne problemy...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No a neptal se nahodou na funkcnost Dynavixu? Nicmene by se mel zeptat primo v auditku Dynavix. Co jsem tam cetl, tak to asi nebude vhodny pristroj pro tuhle navigaci.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Navíc 3715 je už "výběhový" model.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

dekuji za odpovedi. Ptal jsem se vlastne na oboje. Nekdo mi proste tvrdil ze se nechce Bluetooth GPS a PDA nejak spárovat dohromady a tudiz nenaviguje. Btw proc je 3715 nevhodna pro mapu dynavix? To ze je to vybehovy model nevadi...myslim ze parametrama by me mel stacit. Do sunnysoftu jsem spal mail (jako d jeseniovy tak do kotvy) a zadna odpoved.

Podobná témata

1. Pár problémů v začátku
    Od nucleolus v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 28-11-2009, 13:43
  2. Reakcí: 46
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 13:32
  3. Par problemu s 720
    Od brn v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 09-02-2005, 09:30