Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Nastavení ActiveSync přes WiFi

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od zbysour
    Asi bych postupoval takhle:

3. Pri vyhledani site na PDA bych nechal pripojit pro internet
    Dakujem za rady, tomuto bodu nerozumiem :-(

Vo VM5 je v
    connection settings/ connections / Network Management -> kde su 4 typy pripojenia definovane. dve su nezaujimave (su cez BT)
    jedno je My Work Network
    druhe My ISP

dalej je v Connection settings / Network Cards
    kde je configuraciaMy network card connect to:
    1.The Internet
    2.Work

ku kazdemu je mozne vybrat adapter /v mojom pripade Samsung WLAN Card/

Nemam moznost porovnat to s w2003, alebo w2002 ale asi sa postup konfiguracie lisi.

V connection settings / network card uz velmi co nastavovat nie je
    Nastavovat pripojenie, proxy je mozne v connection settings/ connections / Network Management. kde je mozne aj vytvorit nove Connection, ale vsetko je to tu naviazane na modem (BT, IrDA, COM1) neviem urobit connection naviazanu na WiFi.

Dakujem

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Hm, to mi zni povedome...
    Jak mate nastaveno Start->Nastaveni->Pripojeni->Pripojeni->Rozsirene->Vybrat site? Tedy presneji, co tam mate zvoleny za site?
    Velmi na vyber tam nie je dve BT pripojenia, potom My Work Network a MyISP. Daju sa pridat dalsie vlastne.
    Nefunguje mi to ani s jednym menovanych, ani s vlastnym vytvorenym.

Dakujem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja se ptal co tam mate zvoleno, ale to je jedno... Podivejte se do nastaveni kazde site, jestli je tam na zalozce (muze chybet - asi u MyISP) nastaveno "Tato sit je pripojena do Internetu" a neni tam nastavena zadna proxy, pokud ji teda nepouzivate...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Stavalo se mi (WM 2003), ze kdyz jsem mel nastaveno pripojeni k wifi jako "WORK", tak se nechtel explorer pripojit s tim, ze proste neni konektivita. Tak je treba zvolit pripojeni pro "INTERNET". Melo by vam to nabidnout pri nalezeni nove site.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ja se ptal co tam mate zvoleno, ale to je jedno... Podivejte se do nastaveni kazde site, jestli je tam na zalozce (muze chybet - asi u MyISP) nastaveno "Tato sit je pripojena do Internetu" a neni tam nastavena zadna proxy, pokud ji teda nepouzivate...
    Upresnim, skusal som aj taketo nastavenie vsade som dal ze je to internet a aj nastavil proxy a v advanced som nastavil aj port proxy
    Dakujem Vam za Vase odpovede, monetalne som v praci. Ked pridem domov skusim sa na to opat pozriet.

Budem poteseny, ked mi zachovate este priazen.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To lubosh: No prave to nastaveni proxy (pokud ji nepouzivate), tam nesmi byt...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

To lubosh: No prave to nastaveni proxy (pokud ji nepouzivate), tam nesmi byt...
    Pouzivam, pripojenie z NB aj z PC mi ide v poriadku. NB ide aj cez WiFi. Tam by som problem nevidel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Muzete se pripojit z NB pres WiFi a dat sem vypis prikazu "ipconfig /all" spusteneho bez uvozovek v prikazove radce?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Tak uz sa mi IE pripojil.

Pravdepodobne by to ,malo byt tak ako to uz tu zaznelo od viacerych, ze pripojenie musi byt INTERNET. Problem bol v tom kde to nastavit.

Toto je asi klucovy bod aby sa IE obratil na WiFi
    Dalsie nastavenia boli potrebne v konfiguracii sieti v mojom pripade WiFiHome (DHCP, proxy, port proxy)

Ak tomu dobre rozumiem MyISP by malo byt pre modemove pripojenie do Internetu.

Este stale mi vsak nejde posta chybove hlasenie je to iste ako bolo u IE
    Cannot connect with current connection settings. To change your connction settings, tap settings

Nainstaloval som vxUtil a siet vyzera byt ok. ping ide ako na pop3 server tak na smtp. Idem s tym bojovat :-)

velka Vdaka vsetkym, ktori pomohli radou!

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak podle tohohle výborného článku se mě podařilo zproviznit Activesync, ne už však internet. Připojení k internetu a ne k práci mám nastavené, IP adresu a dns bych měl mít taky dobře, nevím, jestli mám nastávené sdílení internetu v počítači, nevím, jak se to dělá
    Jinak mám acer n50, připojení je ad hoc (mám v počítači wifi kartu), internet mám kabelový od karnevalu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Ještě bych dodal, že v PDA mi prohlížeč hlásí "tuto stránku nelze zobrazit" a že přes kabel + ActiveSync jede internet v pořádku

tom-as_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od Osan
    Tak podle tohohle výborného článku se mě podařilo zproviznit Activesync, ne už však internet. Připojení k internetu a ne k práci mám nastavené, IP adresu a dns bych měl mít taky dobře, nevím, jestli mám nastávené sdílení internetu v počítači, nevím, jak se to dělá
    Jinak mám acer n50, připojení je ad hoc (mám v počítači wifi kartu), internet mám kabelový od karnevalu.
    UTFG, neboli proc se jankote nezeptate googla, kterej vam hned vyplivne nekolik desitek navodu i s obrazkama

a dotaz je pritom uplne jednoduchej: nastaveni sdileni pripojeni

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Nastavení ActiveSync
    Od nonaim v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-04-2008, 14:26
  2. Nastavení ActiveSync přes Bluetooth (WM5 zařízení s ovladačem Microsoft)
    Od Pavel Koza v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-01-2008, 16:38
  3. WM5 a ActiveSync přes Wifi
    Od Zbyňa_oldd v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-02-2006, 12:40
  4. Nastavení ActiveSync přes infračervený port (IrDA)
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-02-2005, 08:12
  5. Nejde Activesync přes WIFI
    Od klubo v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-12-2004, 10:33