Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5, VGA, kontextová tlačítka - co se chystá?

vosahloj_ce4you (5)|19.10.2005 08:43
Pátrám, pátrám, mezi PDAčky, co přijdou na trh s WM5 a VGA displejem. Chtěl bych zařízení s co největší pamětí, a tak se mi líbí Axim X51v, ale o žádném podobném dalším chystaném zařízení nic moc nevím.

Má někdo lepší přehled, co se peče, a nakopne mě správným směrem k informacím? Chystá někdo třeba PDA s podporou kontextových tlačítek WM5 (tj. aby mělo PDA aplikační _plus_ kontextvoá tlačítka)?

Gev
beecher (9270)|19.10.2005 08:57
1. X51v neni chystane, ale dostupne.
2. Dalsi je HTC Universal
3. Pripravovanymi jsou Acer N310 a N311

Dal nic, pokud se tedy jedna o VGA zarizeni...
vosahloj_ce4you (5)|19.10.2005 09:55
Díky za info, aspoň se mi potvrzuje, že se toho zatím moc nechystá. HTC je komunikátor, Acery mají míň ROM než Axim. Navíc má Axim výhodu grafického akcelerátoru...
beecher (9270)|19.10.2005 10:00
Nz.
Jinak, volba je asi jasna, ze? ;)
Zdenek Malinsky (9781)|19.10.2005 10:08
Stále je to dokolečka. Pořád se něco chystá, jenže to pak budeš jen čekat a čekat a čekat..... a nikdy si nic nekoupíš.
vosahloj_ce4you (5)|19.10.2005 10:19
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Stále je to dokolečka. Pořád se něco chystá, jenže to pak budeš jen čekat a čekat a čekat..... a nikdy si nic nekoupíš.
[/QUOTE]
To je mi jasný, takhle jsem kdysi (neúspěšně a zbytečně) čekal na dokonalý Palm :D

Protože je současná i brzká nabídka jasná, čekám jen až trochu naspořím... :$: :$: :$:
Miloš Strouhal (3997)|19.10.2005 10:27
Slovo "komunikator" je nejaka nadavka ci co?.. :) Nevidel bych to rozhodne jako nevyhodu, spise naopak..
vosahloj_ce4you (5)|19.10.2005 12:44
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Slovo "komunikator" je nejaka nadavka ci co?.. :) Nevidel bych to rozhodne jako nevyhodu, spise naopak..[/QUOTE]

Komunikator mam, a navic lepsi na konkurencni platforme. Navic pro me nejsou nevyznamne rozmerove a hmotnostni rozdily.

Miloš Strouhal (3997)|19.10.2005 13:05
:O Coze, on uz existuje nejaky lepsi komunikator nez je HTC Universal?? Tak to je fofr, to uz je nejaka Nokie 96OO ci co? Protoze sunky typu Nokie 9300 a 9500 jsou v porovnani s Universalem jen hracky pro male deti..:D Podotykam, ze ty deti musi byt zaroven velice trpelive, jelikoz musi byt smireni s tim, ze jim stranka seznamu nacte za 4 minuty 56 vterin, a to muzou byt pripojeni klidne pres wifinu ci kabel 1Mb/s.. ;)
vosahloj_ce4you (5)|19.10.2005 14:47
[QUOTE="Miloš Strouhal"]:O Coze, on uz existuje nejaky lepsi komunikator nez je HTC Universal?? Tak to je fofr, to uz je nejaka Nokie 96OO ci co? Protoze sunky typu Nokie 9300 a 9500 jsou v porovnani s Universalem jen hracky pro male deti..:D Podotykam, ze ty deti musi byt zaroven velice trpelive, jelikoz musi byt smireni s tim, ze jim stranka seznamu nacte za 4 minuty 56 vterin, a to muzou byt pripojeni klidne pres wifinu ci kabel 1Mb/s.. ;) [/QUOTE]

Nechci flamovat ani se hadat, takze spravna odpoved zni: "uz hodne dlouho existuje komunikator, ktery je pro _me_ lepsi nez vsechny ostatni". Jedinou vadou je, ze neni Pocket PC, takze potrebuju jeste neco k tomu, ale nevymenim ho za zadnou prerostlou cihlu :-)
Miloš Strouhal (3997)|19.10.2005 15:07
Jasny, v pohode, netvrdim ze je to zarizeni pro kazdeho, ja jej zpocatku nemel vubec v lasce, prave diky rozmerum a vaze, ale po par dnech pouzivani jsem si nazor na toto zarizeni trosku poupravil.. ;)